FORM


ZaprośNaŚlub.pl - FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Formularz zamówienia ZaprośNaŚlub.pl

Prosimy o wybranie sposobu dostawy i uzupełnienie informacji


Jeśli wybrałeś Paczkomaty, wejdź TUTAJ aby znaleźć numer najbliższego paczkomatu, wpisz go poniżej ↓ zamiast adresu.

*Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystane jedynie w celu realizacji zamówienia i nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Zacznijmy od podstawowych informacji
Pole nieobowiązkowe. Jeśli nie wypełnisz, kolor będzie jak na zdjęciu. Dotyczy zaproszeń ze wstążką.

Przejdźmy do treści.


Prosimy o poprawną odmianę, używanie wielkich liter, itp.


Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, odmianę przez przypadki, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. W zaproszeniach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Przykładowe treści znajdziesz TUTAJ. Możesz także użyć własnych treści.


Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. W zaproszeniach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Przykładowe wierszyki znajdziesz TUTAJ. Możesz także użyć własnych treści.


Prosimy o poprawne przygotowanie listy gości tj. poprawną odmianę Imion i Nazwisk (np. zapraszamy Pana Jana Kowalskiego), pisanie Imion i Nazwisk z wielkich liter (np. Jan Kowalski), jeśli przed nazwiskiem ma pojawić się zwrot grzecznościowy, prosimy o jego umieszczenie przed KAŻDĄ osobą, przed którą ma pojawić się dany zwrot (np. zapraszamy Sz.P. Jana Kowalskiego). Jeśli lista gości ma być wykropkowana lub ma pozostać puste miejsce na wpisanie gości ręcznie, prosimy o informację w tym polu. W zaproszeniach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Pozostał wybór czcionek. Nie znasz się na tym? Nie przejmuj się, nasi graficy wybiorą najlepszą czcionkę za Ciebie!


Pole nieobowiązkowe. Listę dostępnych czcionek znajdziesz TUTAJ.


Pole nieobowiązkowe. Listę dostępnych czcionek znajdziesz TUTAJ.


Pole nieobowiązkowe. Listę dostępnych czcionek znajdziesz TUTAJ.


Pole nieobowiązkowe. Listę dostępnych czcionek znajdziesz TUTAJ.

Dotarliśmy do winietek. Jeśli zostały zamówione, prosimy o poświęcenie chwili na wypełnienie poniższych pól, jeśli nie, przejdźmy dalej.


Jeśli były zamówione winietki, prosimy o wypełnienie pozostałych pól na tej stronie. Jeśli nie, prosimy pozostawić puste pola.
Prosimy o poprawne przygotowanie listy gości tj. nie odmienianie Imion i Nazwisk (np. Jak Kowalski), pisanie Imion i Nazwisk z wielkich liter (np. Jan Kowalski), jeśli przed nazwiskiem ma pojawić się zwrot grzecznościowy, prosimy o jego umieszczenie przed KAŻDĄ osobą, przed którą ma pojawić się dany zwrot (np. Sz.P. Jan Kowalski). Jeśli ma pozostać puste miejsce na wpisanie gości ręcznie, prosimy o informację w tym polu. Na winietkach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.


Pole dotyczy winietek z tekstem z tyłu. Informację czy winietka ma tekst z tyłu znajdziesz w opisie każdej winietki. Jeśli pozostawisz pole puste, na winietce znajdzie się domyślny tekst. Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. Na winietkach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Winietki na alkohol. Prosimy o wypełnienie poniższych pól w przypadku zamówienia winietek. W przeciwnym przypadku możemy przejść dalej.


Jeśli były zamówione zawieszki, prosimy o wypełnienie pozostałych pól na tej stronie. Jeśli nie, prosimy pozostawić puste pola.
Minimalna ilość zawieszek dla jednego tekstu to 18. Jeśli pozostawisz pole puste, na zawieszkach znajdzie się domyślny tekst. Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. Na zawieszkach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Czy zamawiałeś coś jeszcze? Jeśli tak, to prosimy o uzupełnienie tylko tych pól, które dotyczą zamówionego asortymentu. Pozostałe pola prosimy pozostawić puste.


Księga Gości

Śpiewniki ślubne

Pudełka na koperty z podarunkami

Menu weselne

Koperty

Wkładki do zaproszeń/kopert

Inne

Prosimy o zaznaczenie pozostałego zamówionego asortymentu.

Księga Gości
Jeśli pozostawisz pole puste, to głównym napisem będzie "Księga Gości"


Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. W Księdze Gości znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Śpiewniki Weselne
Jeśli pozostawisz pole puste, to głównym napisem będzie "Śpiewnik Weselny"


Tekst każdej piosenki powinien być poprzedzony kolejnym numerem. Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. W Księdze Gości znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Pudełka na koperty z podarunkamiMenu weselne
Jeśli pozostawisz pole puste, to głównym napisem będzie "Menu Weselne"


Prosimy wpisać całe menu weselne. Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. W Księdze Gości znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Koperty
Wkładki do zaproszeń/kopert
Prosimy zwrócić uwagę na poprawną formę gramatyczną, interpunkcję, prawidłowy używanie wielkich liter itp. Na wkładkach znajdzie się treść dokładnie taka, jaką otrzymamy od Was. Nie poprawiamy błędów i nie odpowiadamy za nie, dlatego prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawość przesyłanych tekstów.

Inne


Czy zamawiałeś coś jeszcze? Jeśli tak, to prosimy o możliwie jak najdokładniejszy opis tego, co było zamówione. Jeśli nie, pozostaw pole puste.
Już prawie koniec. Jeśli wszystko się zgadza, wyślij do nas formularz korzystając z przycisku na dole strony "Wyślij Formularz".

>>>>TUTAJ PODSUMOWANIE ZAMOWIENIA<<<<


Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, prosimy o umieszczenie ich w polu obok.

INFORMACJE KONCOWE


Akceptuję REGULAMIN oraz wszystkie informacje zawarte w formularzu, a także na stronach zamówionych produktów.