Iskierki Miłości

Iskierki miłości, to nic innego jak sztuczne ognie z przymocowaną do nich spersonalizowaną kartką, które odpalane są przez gości weselnych o określanym czasie i miejscu, co czyni wspaniały, wizualny efekt dla niezapomnianych weselnych zdjęć. Taki rodzaj ślubnej pamiątki przywołuje na myśl bardziej Boże Narodzenie, jednak nic bardziej mylnego, bowiem iskierki miłości stają się coraz to bardziej popularne, a ich obecność na weselu mimo, że wciąż jest czymś nowym, nie budzi już takiego zdziwienia.

Czym są iskierki ślubne?

Najprościej rzecz ujmując, iskierki miłości  (nazywane również wizytówkami zakładanymi na zimne ognie), to nic innego jak specjalna zawieszka ślubna lub etykieta, która przymocowana jest do pojedynczego zimnego ognia. Taki rodzaj nakładki na sztuczne ognie zawiera najczęściej imiona Pary Młodej, datę ślubu oraz krótką formę tekstową zapraszającą do udziału w zabawie. Dodatkowo, najczęściej nanoszona jest nazwa „iskierki miłości”, która przypominać ma gościom weselnym, w czym biorą udział.

Użycie imion Pary Młodej oznacza, że zawieszki na sztuczne ognie są w pełni personalizowane i to od kupującego tak naprawdę zależy, co znajdzie się na kartce. Należy jednak pamiętać, że do dyspozycji mamy jedynie front etykietki, ponieważ z drugiej strony, musi znaleźć się miejsce na zimne ognie. Niemniej, krótka forma w zupełności nie przeszkadza w zawarciu na zawieszce podstawowych danych i ostatecznie, w dobrej zabawie. Zabawie, która polega na odpaleniu w ustalonym momencie przez gości weselnych sztucznych ogni, co najczęściej ma miejsce późnym wieczorem lub nawet w nocy. To najlepszy moment, ponieważ właśnie wtedy blask z sztucznych ogni będzie wyglądać najefektowniej a wykonane zdjęcia ślubne zapadną wszystkim w pamięci. Warto więc zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy i uwiecznić w takiej formule te chwile.

Tym bardziej, że w trakcie trwania wesela, wbrew pozorom nie ma aż tak dużo zabaw, które w efektowny sposób, można by uwiecznić.

Personalizowane iskierki miłości, to również wybór odpowiedniego stylu, który najczęściej zależny jest od wybranego motywu przewodniego ślubu lub wybranego stylu zaproszeń ślubnych. A co za tym idzie, jeśli zdecydujemy się dla przykładu na styl rustykalny zaproszeń ślubnych, to najczęściej motywem przewodnim iskierek miłości są właśnie cechy charakterystyczne dla głównego motywu – stylu rustykalnego. A z uwagi na dostępne miejsce, na zawieszkach na sztuczne ognie, najczęściej główny styl ma charakter miłego akcentu.

Tabliczka informacyjna Iskierki miłości ze złotymi liniami i różowymi kwiatami w różnych odcieniach IMIR-131 ZaprosNaSlub
Iskierki Miłości - Zaproszenia ślubne ZaprosNaSlub

Organizacja zabawy

Jak poinformować gości o zabawie? Z uwagi, że jest to stosunkowo nowa weselna zabawa, wielu gości może nie wiedzieć o co w niech chodzi. W związku z tym, aby przygotować odpowiednio iskierki miłości, należałoby nie tylko je zakupić, ale przede wszystkim umieścić gdzieś informację o miejscu i godzinie całego przedsięwzięcia tak, aby każdy z gości mógł zaznajomić się z zabawą.  W tym pomagają nam instrukcje do iskierek miłości. Czym to jest?

Z reguły jest to kartka w większym formacie, która umieszczona w ogólnodostępnym i widocznym miejscu dla gości weselnych, zawiera informacje o podstawowych zasadach zabawy z iskierkami miłości. Oznacza to, że instrukcja dla iskierek, zawiera imiona Pary Młodej, podstawowe dane o ślubie (najczęściej jest to data i/lub miejsce wesela), podziękowania dla gości, zachętę do udziału w zabawie oraz najważniejsze – instrukcję o której i gdzie odbędzie się zabawa oraz jak odpalić iskierki miłości (w tym miejscu należy dodać, aby wcześniej poinformować właściciela domu weselnego, czy w ogóle możemy przeprowadzić taki rodzaj zabawy; nie każdy właściciel może wyrazić na to zgodę, w końcu chodzi o sztuczne ognie).

Oczywiście, podobnie jak nakładki na sztuczne ognie, tak i instrukcja na etykietki jest w pełni personalizowana pod wskazane przez Państwa teksty oraz z wybranym motywem/stylem. Tak więc, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby iskierki miłości były w botanicznym stylu, stylu boho, stylu eleganckim, stylu rustykalnym lub geometrycznych. Ogranicza Państwa jedynie własna wyobraźnia.

Gdzie kupię iskierki miłości?

Czyniąc z długiej historii krótką, w sklepie Zaproszenia Ślubne ZaprosNaSlub.

Tworzymy iskierki miłości do wszystkich zaproszeń ślubnych, które znajdują się w naszej kolekcji oraz do produktów, które prześlecie do nas Państwo, a które nie znajdziecie w ofercie sklepu. Wszystkie zawieszki na zimne ognie są w pełni personalizowane pod kątem tekstów, danych oraz stylu przewodniego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie wątpliwości o kontakt z naszymi ekspertami przez Facebook, adres e-mail lub telefonicznie. Wszelkie dane znajdują się w zakładce kontakt lub w stopce strony poniżej.

Dodatkowo, każda strona produkt zawiera sekcję „Masz pytanie?”, która pozwala na zadanie przez formularz kontaktowy szybkiego i dowolnego pytania do przeglądanego produktu. Niemniej, wykonujemy iskierki miłości do każdego stylu i każdego wybranego zaproszenia ślubnego.