Śmieszne zaproszenia ślubne

Śmieszne zaproszenia ślubne, to idealne zaproszenia dla osób, które chcą wykazać się dystansem do życia i samych siebie. To również świetna możliwość dla Pary Młodej, która chce zorganizować wesele na wesoło i bez potrzebnego nadęcia. Takie niestandardowe podejście do kwestia zaproszeń ślubnych na pewno na dług pozostanie w pamięci gości weselnych a nie przy jednym stole, na pewno poruszony zostanie temat zabawnych winietek czy śmiesznych zawieszek na alkohol.

Wybór śmiesznych zaproszeń ślubnych wcale nie oznacza rezygnacji z elegancji czy jakiegoś stylu. Wręcz przeciwnie, zabawne zaproszenia ślubne mogą być odważnie łączone z innymi stylami. Można zdecydować się na śmieszny motyw w rustykalnych zaproszeniach ślubnych, eleganckich zaproszeniach ślubnych, zaproszeniach ślubnych eko czy geometrycznych zaproszeniach ślubnych. Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, ponieważ można wykorzystać wnętrze zaproszenia i umiejscowić w nim dowcip lub zabawny tekst.

Jednak najczęściej wykorzystuje się okładkę ślubnej kartki. Śmieszne zaproszenia ślubne, to przede wszystkim motyw Pary Młodej (najczęściej ukazanej w humorystyczny lub karykaturalny sposób), fotozaposzenia (zaproszenie ślubne ze zdjęciem Pary Młodej) lub wykorzystanie jakiegoś śmiesznego obrazka/obiektu. Humorystyczne kartki na ślub, przede wszystkim nie są nudne i przewidywalne. Są powiewem świeżości i znakomitym odwołaniem do charakteru Pary Młodej. I właśnie te cechy, powinny stać się wzorem do poszukiwań śmiesznych zaproszeń ślubnych.

Śmieszne Zaproszenie ślubne ZaprosNaSlub
Humorystyczne Zaproszenie ślubne ZaprosNaSlub

Zaproszenia ślubne z humorem

Humorystyczne zaproszenia ślubne, to równie zupełnie inne spojrzenie na ślubną kartkę. Można bowiem zdecydować się na zupełne odrzucenie wszelkich standardów i zaproponować swoim gościom zaproszenia w stylu wezwania do sądu, zaproszenia ślubne w formie paszportu, zaproszenia ślubne w formie biletu na koncert, zaproszenia ślubne w formie biletu na pociąg, zaproszenia ślubne z motywem podróżniczym,  lub w formie i stylu, który będzie odnosić się do waszych własnych zainteresowań. Ogranicza was jedynie własna wyobraźnia.

Sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwu serię śmiesznych zaproszeń ślubnych, wśród, których znajdziecie między innymi: zaproszenia ślubne z Parą Młodą, zaproszenia ślubne z karykaturą Pary Młodej, zaproszenia ślubne ze zdjęciem Młodej pary, zaproszenia ślubne humorystyczne, zaproszenia ślubne z dowcipami, zaproszenia ślubne ze śmiesznymi tekstami, zaproszenia ślubne w stylu wezwania do sądu, zaproszenia ślubne w formie paszportu, zaproszenia ślubne w formie biletu i wiele, wiele innych – w tym wszystkie formy wymierzone w akapicie powyżej.

Dodatkowo sklep ZaprosNaSlub realizuje pełne kolekcje zaproszeń ślubnych. Oznacza to, że istnieje możliwość zamówienia dodatków takich jak: śmieszne zawieszki na alkohol, śmieszne winietki na stół weselny, śmieszny plan stołów, śmieszne podziękowania dla rodziców, śmieszne podziękowania dla gości weselnych, śmieszne księgi gości, śmieszne śpiewniki weselne, śmieszne menu weselne, śmieszne numery stołów, śmieszne iskierki miłości wraz z instrukcjami oraz, wiele innych. Sklep realizuje wszystkie dodatki do zaproszeń, nawet jeśli obecnie nie znajdują się one w ofercie sklepu.

Zachęcamy również do przesyłania naszym ekspertom własnych inspiracji znalezionych w internecie. Chętny wykonamy specjalnie dla Państwa zupełnie nową serię zaproszeń ślubnych wraz z dodatkami. Kontakt odbywa się po przez telefon, e-mail, Facebook (szczegóły znajdują się niżej w stopce strony) oraz po przez formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie każdego produkt z oferty sklepu.