Zaproszenia ślubne jesienne

Zaproszenia ślubne jesienne to seria zaproszeń ślubnych skierowana dla par, które decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w sezonie jesiennym. Nie jest to nic dziwnego, bowiem niższe ceny, dostępność terminów, możliwość zgrania ze sobą zespołu z domem weselnym czy ewentualny brak wyjazdów wakacyjnych gości, to bardzo kusząca opcja dla każdego przyszłego małżeństwa. Ale nie oznacza to, że jest to zły czy gorszy termin. Sezon jesiennych ślubów ma wiele zalet, które chodź po części w naszej kolekcji zaproszeń ślubnych, chcemy przenieść na kartkę papieru. Jesienne zaproszenia ślubne, to podobnie jak okres jesieni, piękne, nasycone kolory i odcienie pomarańczowego, brązu czy czerwieni.  To również piękne, fotogeniczne krajobrazy wielokolorowych kwiatów i roślin.

Zaproszenia ślubne jesienne, to nawiązanie do natury i środowiska. W związku z tym, częściej spotyka się połączenie jesiennych motywów zaproszeń ślubnych z zaproszeniami ślubnymi eko, aniżeli zaproszeniami rustykalnymi, botanicznymi, boho lub geometrycznymi. Tym bardziej, że styl eko ma wiele wspólnego z roślinami i idealnie komponuje się z elementami jarzębiny, czerwonych liści, słoneczników, jabłek, gruszek czy rożnych kompozycji liści. Często występującym motywem są również dynie na zaproszeniach ślubnych. Ale to co najważniejsze, to ogólne odczucie i wysoki kontrast, gdzie na białek lub perłowej kartce, jasny kolor tła, spotyka się z krwistymi kolorami przeróżnych obiektów na okładce zaproszenia ślubnego. Ciężko jest przejść obojętnie, a zaproszenia ślubne zapamiętują goście na długo.

Zaproszenia ślubne jesienne MODNE KWIATOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE ZE SŁONECZNIKAMI NA PAPIERZE EKO.
zaproszenia ślubne z motywem jesieni ZaprosNaSlub

Motyw jesieni na ślubie i weselu

Ogólne wrażenie podbija również wystrój sali weselnej utrzymany w jesiennym motywie. Zawieszka na alkohol w motywem jesienni lub jesienna winietka na stół weselny pasować będzie idealnie swoimi kolorami do białego stołu i do jesiennych dekoracji. Jesienny motyw zaproszeń ślubnych daje naprawdę wiele możliwości, a do podstawowych, czerwonych odcieni, kolorów śmiało można dodać złote akcenty na zaproszeniach (tak jak np. zaproszenie ślubne w złotych ramkach lub złotym sercem) czy kolor musztardowy, bordowy lub burgund. To samo dotyczy samego wykończenia. Można pokusić się o dodatki do zaproszenia ślubnego takie jak jutowy sznurek, wstążkę do zaproszeń ślubnych lub wypełnić przestrzeń okładki lub wnętrza zaproszenia gałązkami różnych roślin. A jeśli zdecydujemy się na minimalizm i monochromię, to zawsze można przełamać wszystko kontrastującą kopertą.

Sklep ZaprosNaSlub, ma przyjemność zaprezentowania Państwo kolekcji jesiennych zaproszeń ślubnych wraz z wszystkimi dodatkami ślubnej papeterii do nich. Wśród nich znajdują się jesienne winietki na stół weselny, jesienne zawieszki na alkohol, jesienny śpiewnik weselny, jesienny plan stołów, jesienne menu weselne, jesienne pudełko na ciastko, jesienne pudełko na koperty, jesienna prośba o błogosławieństwo dla rodziców, jesienne śpiewniki weselne, jesienne numery stołów, jesienne iskierki miłości i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt odbywa się po przez telefon, e-mail, Facebook (wszystkie informacje znajdują się poniżej w stopce strony) lub po przez formularz kontaktowy na stronie każdego produktu z oferty sklepu.

Zachęcamy do kontaktu a w razie jeśli Państwo nie znajdziecie pasującego Wam produktu, zawsze jest możliwość przesłania nam własnych inspiracji znalezionych w internecie, które chętnie dla Państwa zrealizujemy wraz ze wszystkimi dodatkami.