Zaproszenia ślubne z Parą Młodych

Zaproszenia ślubne z Parą Młodych, to grupa zaproszeń, które przyjmują za główny motyw wykorzystanie wizerunku Pary Młodej. Najczęściej robi to w humorystyczny i karykaturalny sposób. Jednak w cale nie oznacza to, że zaproszenia z motywem Pary Młodej tracą na jakości i elegancki. Wręcz przeciwnie, często wykorzystanie tego motywu wiąże się minimalistycznym zaproszeniem ślubnym i bardzo spójnym w swojej koncepcji. Jednocześnie, wizerunek postaci Pary Młodej można potraktować bardzo poważne, a nawet przedstawić na nich cechy charakterystyczne dla nowożeńców. Motyw pary młodej na zaproszeniach ślubnych, to na pewno idealny sposób na wyróżnienie się w tłumie i pokazanie gościom dystansu nie tylko do życia, ale i samej ślubnej ceremonii.

Wykorzystanie motywu Pary Młodej na okładce zaproszenia ślubnego oznacza, że bardzo ciężko jest jednoznacznie wskazać na konkretny styl takiej ślubnej kartki. Nie jest to bowiem ani rustykalne zaproszenie ślubne, zaproszenia ślubne boho lub geometryczne zaproszenie ślubne, to raczej jeden ogólny motyw, pod który można co najwyżej dobrać pewne akcenty, tak charakterystyczne dla innych stylów. I tak, można śmiało zdecydować się na zaproszenie ślubne z czerwonymi różami z Parą Młodą, zaproszenia ślubne geometryczne z motywem Pary Młodej, zaproszenia ślubne eko z Parą Młodą czy eleganckie zaproszenia ślubne z Parą Młodą.

Najczęściej uzupełnieniem Pary Młodej na zaproszeniu są imiona nowożeńców, hasło przewodnie (np. „pobieramy się”) lub kalendarz z datą ślubu na zaproszeniu ślubnym.

Zaproszenie ślubne z młodą parą oraz z humorystycznym obrazkiem przedstawiającym uśmiechniętą parę trzymającą się za ręce i zapraszającą na swój ślub. Kolekcja Clasico
Zaproszenia ślubne z młodą parą ZaprosNaSlub

Zaproszenia ślubne z motywem Pary Młodej

W ofercie sklepu ZaprosNaSlub, znajdą Państwo szeroką gamę zaproszeń ślubnych z Parą Młodą. Wśród nich znajdują się zaproszenia ślubne z humorystycznym obrazkiem przedstawiającą Parę Młodą, zaproszenie ślubne z anime, zaproszenie ślubne z kalendarzem, zaproszenie ślubne przedstawiającą parę Młodą podczas wesela, zaproszenie ślubne z dwoma niedźwiadkami, zaproszenia ślubne  parą trzymającą się za ręce, zaproszenia ślubne z Parą Młodą w pixelach, zaproszenia ślubne z chłopakiem wręczającym serce swojej ukochanej, czarno-białe zaproszenia ślubne lub zaproszenia ślubne z obrazkiem przedstawiającym drzewa, gdzie korona drzewa wykonana jest z serca. Te i wiele, wiele innych zaproszeń ślubnych z motywem Pary Młodej znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu.

Jednocześnie, miło nam poinformować, że wykonujemy wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych pod wybrany i konkrety styl lub motyw. Oczywiście, dobór odpowiedniego stylu dodatków pod zaproszenia ślubne z Parą Młodą nie jest łatwym zadaniem, niemniej nasi zdolni doradcy, w razie wątpliwości, pomogą Państwu. Dużą zaletą wykorzystania opisywanego motywu jest możliwość dobory wśród innych stylów. W związku z tym, można zdecydować się na Parę Młodą na zaproszeniu, a dodatki w stylu eleganckim, geometrycznym, rustykalnym lub każdym innym.

Wśród oferty sklepu znajdują się: winietki na stół weselny, zawieszki na alkohol, plan stołów, numery na stoły weselne, menu weselne, śpiewniki weselne, prośba o błogosławieństwo dla rodziców, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, pudełka na koperty, pudełka ciastko, bileciki, iskierki miłości, koperty, wkładki do kopert czy koszyczek ratunkowy. Sklep ZaprosNaSlub, wykonuje wszystkie dodatki do każdego zaproszenia ślubnego, które znajduje się w ofercie, nawet jeśli obecnie nie ma go w ofercie sklepu. Istnieje również możliwość przesłania własnej inspiracji z internetu. Nasz zespół projektantów chętnie podejmie się nowego wyzwania i stworzy kolekcję (zaproszenia ślubne + dodatki), specjalnie dla Państwa.

Zachęcamy do kontaktów po przez telefon, e-mail, Facebook (dane kontaktowe znajduję się poniżej w stopce strony) lub po przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu z oferty sklepu.