Zaproszenia ślubne z sercem

Zaproszenia ślubne z sercem, to zaproszenia, które za główny motyw przewodni – okładki zaproszenia lub jego wnętrza -, przyjmuje serce pod różnymi postaciami. Ten uniwersalny i ponadczasowy znak, który jednoznacznie przywołuje myśl o czystości, romantyzmie i miłości, idealnie pasować będzie do każdej uroczystości ślubnej. Ponadto zaproszenia ślubne z motywem serca, praktycznie można połączyć z dowolnymi stylami zaproszeń ślubnych i ślubnych dekoracji. Nie musimy martwić się o to, czy jego kształt będzie zbyt krzykliwy lub nie spodoba się gościom. Znak serca pasuje do takich uroczystości zawsze, a zaproszenia z sercem, wywołają u każdego miłego i ciepłe uczucia.

Za styl zaproszenia ślubnego z motywem serca odpowiadają tak naprawdę inne style, które dołączane są do głównego znaku, który najczęściej znajduje się na okładce zaproszenia. I czyniąc z długiej historii krótką, śmiało można motyw serca powielić na rustykalne zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne boho, eleganckie zaproszenia ślubne, klasyczne zaproszenia ślubne, botaniczne zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne eko czy geometryczne zaproszenia ślubne. Dodatkowo, serce na zaproszeniu może być zdobione akcentami czerwonych róż, kwiatów piwonii, kwiatów niebieskich hortensji, polnych kwiatów, polnych wianków, słoneczników czy liście i roślin.

Zaproszenie ślubne z sercem zaproszenia ślubne kwiatowe z różowymi i białymi różami. Serce geometryczne ZAP-41-12-min
Zaproszenie ślubne z sercem ZaprosNaSlub

Zaproszenia ślubne z motywem serca

Ale główną siłą, zaraz obok uniwersalnego stylu, jest możliwość bezpośredniego wkomponowania symbolu serca w jeden, konkretny styl. Najlepszym tego przykładem jest styl geometryczny, gdzie serce, stworzone jest z wielu linii, które tworzą figurę geometryczną na kształt właśnie znaku serca. Jednocześnie, taki układ wzbogacany jest, na przykład białym biurkiem lub niebieskimi kwiatami hortensji, które znajdują się bezpośrednio na sercu. W takim schemacie, imiona przyszłego małżeństwa umiejscowione są w centrum geometrycznego serca. Oczywiście znak ten może być również stworzony za pomocą kwiatowych wianków lub roślin – praktycznie nic nie stoi na przeszkodzę, aby dowoli dobierać interesujące na elementy i tworzyć unikatowe wzory. Dobrym przykładem jest fotozaproszenie, a więc zaproszenie ślubne ze zdjęcie Pary Młodej, które wykorzystując motyw serca, proponują gościom weselny ślubną kartę ze zdjęciem w kształcie właśnie omawianego znaku miłości.

Niekiedy sercem jest wstążka lub klamra w kształcie serca, która świetnie wygląda zwłaszcza w przypadku eleganckich zaproszeń ślubnych.

Motyw serca na zaproszeniach ślubnych może występować również w jego wnętrzu. W takich przypadkach, najczęściej wybiera się minimalistyczną okładkę zaproszenia, a serce umiejscawia się jako jeden z obiektów we wnętrzu zaproszenia – jako główny motyw lub akcent.

Z związku z popularnością zaproszeń ślubnych z sercem, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwo poniżej serię zaproszeń z motywem serca. Dodatkowo nasz sklep wykonuje wszystkie dodatki do zaproszeń, a wśród nich są: winietki na stół z sercem, zawieszki na alkohol z sercem, plan stołów z motywem serca, menu weselne z sercem, śpiewniki weselne z sercem, iskierki miłości z sercem, księgi gości z motywem serca, pudełka na ciastko z sercem, pudełka na koperty z sercem, podziękowania dla gości i rodziców z motywem serca czy prośba o błogosławieństwo dla rodziców z sercem.

Nasz sklep wykonuje wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych, nawet jeśli nie ma ich obecnie w ofercie sklepu. Zachęcamy do kontaktu po przez telefon, e-mail, Facebook (szczegóły i dane znajdują się poniżej w stopce strony) lub po przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu.

Możecie Państwo również przesłać do nas własne inspiracje znalezione w internecie. Chętnie podejmiemy się specjalnie dla Was nowych projektów i wykonamy pełną kolekcję (zaproszenia + dodatki).