Zaproszenia ślubne ze wstążką

Zaproszenia ślubne ze wstążką, to jedna z najbardziej popularnych serii zaproszeń ślubnych z którymi możemy spotkać się przygotowując i organizując  się do ślubu i wesela. Jednak ich popularność nie wynika bezpośrednio ze stylu, a z dodatku, ponieważ są to zaproszenia ślubne ozdabiane wstążką.

Oznacza to, że zaproszenia ślubne ze wstążką występują pod praktycznie każdym możliwym stylem i kompozycją. I tak, możemy wybrać zaproszenia ślubne boho, geometryczne zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne rustykalne lub ekologiczny styl zaproszeń ślubnych eko, ale obojętnie jaki wybierzemy styl, dodanie do niej wstążki lub podobnego jej dodatku, spowoduje, że możemy o nim mówić jako o zaproszeniu ze wstążką. Dzięki temu, zaproszenia te są tak uniwersalne i chętnie wybierane przez szerokie grono klientów. W związku z tym, nie musimy martwić się o to, czy zaproszenie ze wstążką, swoim motywem będzie pasować do wystroju i dekoracji sali weselnej – pasować będzie praktycznie zawsze.

Podobna sytuacja występuje również w przypadku pojedynczych motywów lub większych kompozycji. Zaproszenia ślubne ze wstążką mogą przyjmować formę zaproszeń ślubnych z czerwonymi kwiatami, kwiatami hortensji, kwiatami piwonii, zielonymi liśćmi, z polnymi kwiatami, ze słonecznikami i każdą dowolnie wybraną formą. Wstążka w zaproszeniu ślubnym jest jej dodatkiem a nie głównym motywem – oczywiście są i takie sytuacje, gdzie to właśnie ona przykuwa uwagę, ale nie jest to częsta sytuacja. Dodatkowym atutem jest jej wymienność. Wcale nie jest powiedziane, że zaproszenie musi być przewiązane wstążką na stałe. Śmiało możemy je usunąć – wyjątkiem jest podklejana wstążka na zaproszeniu.

Zaproszenia ślubne ze wstążką ZaprosNaSlub
Zaproszenia ślubne ze wstążką ZaprosNaSlub

Rodzaje wstążek na zaproszeniach ślubnych

Decydując się na zaproszenie ślubne ze wstążką, możemy wybierać z bardzo szerokiego wachlarza możliwości nie tylko przewiązania, ale i również samego rodzaju. Wstążka może być przewiązana przez środek zaproszenia ślubnego, przewiązana przez grzbiet zaproszenia lub przewiązana wraz z dodatkiem (np. z białym, delikatnym piórkiem). Wstążka na zaproszeniu może również być naklejana lub podklejona pod odstające elementy, np. przechodzić pod geometrycznym sercem na okładce.

Rodzaje przewiązań w zaproszeniach ślubnych to nie tylko wstążki. Można wybierać zaproszenia ślubne przewiązane złotym sznurkiem lub sznurkiem jutowym, który często łączony jest ze zaproszeniami ślubnymi w stylu eko. Ważne jest również wykończenie samej wstążki.

Zaproszenia ślubne ze wstążką, to również wykorzystanie samego materiału do projektowania przeróżnych kształtów. Bowiem wstążka wcale nie musi przechodzić przez zaproszenie. Można wykorzystać jedynie jej fragment do ułożenia serca lub kokardki i naklejenia ich na okładkę. Cechą charakterystyczną dla wstążek na zaproszeniach jest również wykończenie końcówek. Samo przewiązanie zaproszenia, a więc opaski ze wstążki, to tylko jedna z możliwych opcji. Ślubna kartka może również posiadać wykończenie satynowej wstążki w formie małe lub duże kokardki.

W związku z zainteresowaniem, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwu serię zaproszeń ślubnych ze wstążką wraz z dodatkami do nich. Wśród dodatków, znajdują się: winietki na stół weselny, zawieszki na alkohol, śpiewniki weselne, prośba o błogosławieństwo dla rodziców, pudełka na koperty, pudełko na ciasto, iskierki miłości, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, numery stołów, naklejki na koperty, menu weselne, księga gości weselnych, koperty i wiele, wiele innych.

Nasz sklep realizuje wszystkie dodatki do każdego zaproszenia ślubnego w każdym stylu, które znajduje aktualnie w ofercie. Dodatkowo, istnieje możliwość przesłania własnego pomysłu znalezionego w internecie – chętnie wykonamy dla Państwa Wasz projekt.

Prosimy o kontakt drogą telefoniczną, e-mailową lub po przez Facebook (wszystkie dane i szczegóły znajdują się poniżej w stopce strony). Można skorzystać również z formularza kontaktowego, który znajduje się na stornie każdego produktu.