Zimowe zaproszenia ślubne

Zimowe zaproszenia ślubne, to nietypowa kolekcja zaproszeń, która za głównym motyw obiera zimę. Zimowa sceneria na pierwszy rzut oka nie wydaje się idealną do organizacji ślubu i wesele, tym bardziej, że kontekście tego jedynego dnia, myślimy o ciepłych i leniwych letnich wieczorach. Jednak Zima, to przede wszystkim większa dostępność terminów sal weselnych, zespołów i z reguły niższe ceny. A w związku z tym, na takie śluby decyduje się coraz więcej par, co sprawa coraz większe zainteresowanie i zapotrzebowanie na zaproszenia ślubne z motywem zimy.

Zimowe zaproszenia, to przede wszystkim zimne kolory i motywy związane bezpośrednio z puchowym śniegiem, motywem leśnych i górski chatek, górami, oproszonymi śniegiem gałązkami i szyszkami, choinkami czy śnieżkami i zabawami w śniegu. I właśnie takie motywy najczęściej znajdą się na ślubnych kartkach.

Podstawowymi kolorami, które mogą i najczęściej pojawiają się na  zimowych zaproszeniach ślubnych jest biel, różne odcienie niebieskiego, błękit, lub kolor granatowy (często wykorzystywany jako główne tło zaproszenia). To bardzo zimne barwy lecz nic nie stoi na przeszkodzie na wykorzystanie również ciepłych barw, które wykorzystamy do tworzenia kompozycji kwiatowej na zaproszeniu, stworzenia wianków, gałązek lub roślin. Dodatkowo, zimowe kartki ślubne, to często akcenty złota i srebra – te wykorzystywane są do tworzenia przeróżnych efektów zdobień (np. zaproszenia ślubne ze złotą ramką i efektem lustra) i wykończenia.

Zimowe zaproszenia ślubne ZaprosNaSlub
Zimowe Zaproszenia ślubne z motywem zimy ZaprosNaSlub

Zaproszenia ślubne z motywem zimy

Zaproszenia ślubne z motywem zimy, to przede wszystkim styl elegancki, klasyczny i minimalistyczny. Oznacza to, że rzadko spotkamy się z ekstrawagancją czy dynamicznymi kształtami figur. Za styl zaproszenia zimowego może odpowiadać również styl eko, który idealnie będzie wpasowywać się w naturę i zdobienia z choinkami.  Oczywiście nie jest to regułą i możemy pokusić się o humorystyczne zaproszenie z motywem zimy lub z wyraźnym, bajkowym klimatem. Niemniej, zima na ślubnej papeterii, to na ogół elegancja.

W związku z pytaniami od naszych Klientów, chcemy poinformować, że sklep ZaprosNaSlub realizuje zaproszenia ślubne z motywem zimy, wraz ze wszystkimi dodatkami do nich. Wśród nich, możemy wyróżnić: zimowe winietki na stół weselny, zimowe zawieszki na alkohol, zimowy plan stołów, zimowy koszyczek ratunkowy, zimowa prośba o błogosławieństwo dla rodziców, zimowe iskierki miłości, zimowe podziękowania dla rodziców, zimowe podziękowania dla gości, zimowe pudełko na ciasto, zimowe pudełka na koperty, zimowe koperty, zimowe wkładki do kopert, buteleczki z naklejkami z motywem zimy, zimowe naklejki na buteleczki, zimowe naklejki na koperty, zimowe numery stołów, zimowe menu weselne, zimowe księgi gości weselnych, zimowe bileciki i wiele, wiele innych.

Realizujemy wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych.

Istnieje również możliwość przesłana do nas waszych własnych propozycji znalezionych w internecie, które się Państwu spodobały – tych z motywem zimy i nie tylko. Nasi projektanci chętnie wykonają dla Państwa  zupełnie nową kolekcję – specjalnie dla Was.

O  kontakt prosimy po przez telefon, e-mail lub Facebook (szczegóły i dane kontaktowe znajdują się poniżej w stopce strony). Istnieje również możliwość kontaktu po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie każdego produkt z oferty sklepu.