Prestiżowe zaproszenia ślubne

Prestiżowe zaproszenia ślubne, to grupa zaproszeń, które charakteryzują się ogólnie rozumianą elegancją, klasycyzmem oraz minimalizmem. Oznacza to, że najczęstszymi stylami zaproszeń ślubnych prestiżowych stają się znane z innych stylów motywy i akcenty. Oczywiście nie oznacza to, że prestiżowe zaproszenia są nijakie lub nie mają własnego charakteru – jest wręcz przeciwnie. Styl ten, z uwagi na zapożyczenia z innych stylów, staje się ponadczasowy i uniwersalny. Ponadto, można go wykorzystywać i łączyć z wieloma dekoracjami i wystrojem wnętrz sali weselnych.

Właśnie ta ostatnia cecha powoduje, że prestiżowe zaproszenia ślubne są tak popularne wśród nowożeńców. Mieszanie się stylów, akcentów czy kwiatów tylko pomaga w wyborze właściwych kartek ślubnych. Dodatkowo, należy pamiętać, że praktycznie nie musimy martwić się o to, czy styl ten będzie pasować do ślubnych dekoracji.

Prestiżowe Zaproszenie ślubne z czerwonymi kwiatami oraz motywem w złotej ramce z efektem lustra modne 2021 ZAP-114-min
Prestiżowe zaproszenia ślubne zaprosNaSlub

Style prestiżowych zaproszeń ślubnych

Praktycznie nie da się konkretnie zdefiniować jednego głównego stylu lub motywu, który można byłoby jednoznacznie przypisać do prestiżowych zaproszeń ślubnych. Mocną stroną tej kolekcji jest jej uniwersalność. Bowiem, nie ma żadnych przeszkód, aby zaproszenia ślubne rustykalne, eleganckie zaproszenia ślubne, botaniczne zaproszenia ślubne, geometryczne zaproszenia ślubne lub fotozaproszenia ze zdjęciem, stały się jednocześnie prestiżowymi zaproszeniami ślubnymi.

Dzieje się tak, ponieważ „prestiżowy”, rozumiany jest tutaj nie jako główny styl, a raczej ogólne podejście, które tak jak zostało to na wstępie napisane, najprościej jest opisać jako ukłon w stronę klasycznych zaproszeń ślubnych, eleganckich zaproszeń ślubnych oraz minimalistycznych zaproszeń ślubnych. I to właśnie te główne cechy najczęściej będą pojawiać się w przypadku próby omówienia prestiżowego stylu zaproszeń.  Niemniej, mówimy tutaj to pewniej próbie znalezienia definicji. Bliższe prawdy jest analizowanie konkretnych kolekcji zaproszeń, aniżeli ogólnie stylu.

I tak, często w tym stylu spotkamy akcenty i motywy kwiatowe, czerwone róże, niebieskie hortensje, zielone liście, kwiaty piwonii, słoneczniki, czy polne wianki. Które najczęściej łączone są z elementami złota (np. złota ramka z efektem lustra na zaproszenia), elementami srebra lub z dynamicznymi liniami figur geometrycznych (geometryczne zaproszenia ślubne). Efekt podbijać będą wstążki i wysokiej jakości gramatura białego lub perłowego papieru.

W związku z popularnością tej kolekcji, mamy przyjemność zaproszenia Państwa do przeglądnięcia oferty prestiżowych zaproszeń ślubnych. Dodatkowo, miło nam poinformować, że posiadamy pełną kolekcję dodatków do tej serii – realizujemy wszystkie dodatki ślubnej papeterii do każdego produktu z oferty sklepu. Wśród dodatków, znajdą Państwo: prestiżowe winietki na stół, prestiżowe zawieszki na alkohol, prestiżowe numery na stół, prestiżowe śpiewniki weselne, prestiżowe menu weselne, prestiżowe księgi gości, prestiżowe prośby o błogosławieństwo dla rodziców, prestiżowe pudełka na koperty i ciasto, prestiżowe iskierki miłości czy prestiżowe podziękowania dla gości i rodziców.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty. A jeśli nie znajdziecie Państwo nic co by Was zainteresowało, to istnieje możliwość przesłania własnej inspiracji znalezionej w internecie. Chętnie zrealizujemy ją dla Państwa wraz z wszystkimi dodatkami. Kontaktować można się z nami po przez telefon, e-mail lub Facebook (szczegółowe dane znajdują się na dole strony w stopce).

Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie każdego produktu, który jest w ofercie sklepu.