O sklepie ZaprosNaSlub.pl

ZaprosNaSlub.pl, ma przyjemność zaoferować Państwu produkty z galnterii papierniczej, w całości wykonywane ręcznie i personalizowane pod indywidualnego klienta. W naszej ofercie znajują się zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki, koperty, naklejki na koperty, księgi gości, menu weselne, plany stopół, bileciki, pudełka na ciasto oraz wszelkiego rodzaju dodatki z galanterii papierniczej.

Tworzone przez nas produkty, cechuje wysoka staranność wykonania, ciekawe wzornictwo oraz oryginalne formy składania.

Oferujemy pełne kompozycje dodatków do zaproszeń. Macie Państwo możliwość dopasowania ich do wzoru zaproszeń ślubnych, przez co wszystko będzie tworzyło spójny komplet. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, lubimy wyzwania, zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta.

Dane Firmy:

ZaprosNaSlub.pl
Rzuchów 26
37-300 Leżajsk
NIP: 8161690310
REGON: 381204061

ZaprosNaSlub - Zaproszenia ślubne

MASZ PYTANIE
NAPISZ!

Chętnie Ci pomożemy.

Jeśli interesuje Cię jakiś produkt lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące kolekcji, dodatków ślubnych, materiałów, personalizacji lub jakiekolwiek inne, to zachęcamy do kontaktu z nami. Prosimy o uzupełnienie pola z pytaniem/wiadomością i adresem e-mail, na który będziemy mogli Państwu odpisać.

Postaramy się, aby otrzymana odpowiedź była wyczerpująca i trafiła na Państwa skrzynkę jak najszybciej.


    Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności oraz zgadzam się na wysłanie wiadomości zwrotnej z odpowiedzią na moje pytanie.