Zaproszenia ślubne bez wstążki

Zaproszenia ślubne bez wstążki to bardzo szeroka grupa zaproszeń ślubnych i ich przeróżnych stylów, które nie wykorzystują dodatkowych zdobień w postaci przewiązań przez zaproszenie wstążek lub sznurków. Dzięki temu, możemy wybierać zaproszenia koncentrując się na wyborze konkretnego stylu, a nie zaprzątać sobie głowy czy wybór satynowej wstążki czy złotego sznurka jest dobrym pomysłem. Uniwersalność zaproszeń ślubnych bez wstążki to ich ogromna zaleta. Bowiem możemy decydując się na określony styl, wybieramy go pod wystrój sali weselnej i dekoracji.

Wśród zaproszeń ślubnych bez wstążki możemy zdecydować się na zaproszenia ślubne rustykalne bez wstążki, zaproszenia ślubne boho bez wstążki, zaproszenia ślubne eko bez wstążki, zaproszenia ślubne z motywem kwiatów bez wstążki, geometryczne zaproszenia ślubne bez wstążki, fotozaproszenia ze zdjęciem bez wstążki (jest to zaproszenie ślubne z wizerunkiem Pary Młodej na okładce), zaproszenia ślubne z wiankami bez wstążki, prestiżowe zaproszenia ślubne bez wstążki, eleganckie zaproszenia ślubne bez wstążki czy klasyczne zaproszenia ślubne bez wstążki. Wybór jest praktycznie nieograniczony i możemy dowolnie decydować, co chcemy, aby znalazło się na naszym zaproszeniu.

Oczywiście bez wstążki nie oznacza, że otrzymujemy samą kartkę. Możemy śmiało decydować się na przeróżne dodatki i ozdobniki, np. zaproszenia ślubne z naklejanymi diamentami, zaproszenie ślubne z cyrkoniami lub geometryczne zaproszenia ślubne z wycinanym sercem. Możliwości jest bardzo dużo.

Zaproszenie ślubne bez wstążki z różowymi kwiatami i konturami. Srebrny romb. ZAP-129 ZaprosNaSlub
Zaproszenie ślubne bez wstążki ZaprosNaSlub

Zaproszenia bez wstążki

Jednak z drugiej strony, zaproszenia bez wstążki, rozumiane również jako zaproszenia ślubne bez dodatków,  to bezpieczny wybór i wybór, którego motyw przewodni to jedynie jego styl. Nie musimy martwić się o przerwanie lub uszkodzenie sznurka lub wstążki, ani, że odkleją się od okładki zaproszenia  ozdobniki. Otrzymujemy solidną kartkę na grubym, o wysokiej gramaturze, papierze. To samo dotyczy dodatków do zaproszenia – zależne są one bezpośrednio od wybranego stylu lub motywu przewodniego kartki z zaproszeniem dla gości weselnych, bez zbędnych wydziwień.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą sklepu ZaprosNaSlub z zaproszeniami ślubnymi bez wstążki. Możecie Państwo wybierać pomiędzy przeróżnymi stylami (boho, geometryczne, rustykalne, botaniczne, geometryczne, klasyczne, eleganckie, prestiżowe, eko, wiosenne, letnie, jesienne, z sercem, zabawne, zimowe, fotozaproszenia, kwiatowe czy z wiankami), ale i również pomiędzy zaproszeniami ślubnymi ze wstążką.

Dodatkowo, nasz sklep realizuje wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych. Wśród nich, możecie Państwo zamówić: winietki na stół weselny, zawieszki na alkohol, plan stołów, koszyczek ratunkowy, prośba o błogosławieństwo dla rodziców, iskierki miłości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla gości, pudełko na ciasto, pudełka na koperty, koperty, wkładki do kopert, buteleczki, naklejki na buteleczki, naklejki na koperty, numery stołów, menu weselne, księgi gości weselnych, bileciki i wiele, wiele innych.

Istnieje również możliwość przesłana do naszych projektantów własnych propozycji znalezionych w internecie, które się Państwu spodobały. Nasz zespół chętnie wykona specjalnie dla Was, unikatową i zupełnie nową kolekcję.

Prosimy o kontakt po przez telefon, e-mail lub Facebook (szczegóły i dane kontaktowe znajdują się poniżej w stopce strony). Istnieje również możliwość kontaktu po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie każdego produkt z oferty sklepu.