Zaproszenia ślubne boho

Zaproszenia ślubne boho, to nawiązanie to podstaw stylu bohema, który w ogólnym założeniu propaguje podejście nowoczesne, pełne awangardy i nieposzanowania dla ogólnie przyjętych norm. I nie inaczej jest w przypadku stylu boho zaproszeń ślubnych. Kartki z zaproszeniem dla gości weselnych charakteryzują się wysokim dbaniem o najmniejsze szczegóły i realizację detali na najwyższym poziomie. Oczywiście takie podejście można również znaleźć w innych stylach, np. w stylu eleganckim lub stylu rustykalnym, jednak w nich, nie musi być to regułą, a styl boho rozumiany jest bezpośrednio, jako „szczegóły” i „detale”.

Jest to istotne tym bardziej, że zaproszenia ślubne boho, najczęściej łączone się z przeróżnymi koncepcjami kwiatowymi, a więc siłą rzeczy są to kompozycje bogate w wiele drobnych elementów. Wśród kwiecistych kompozycji możemy spotkać się z niebieskimi kwiatami hortensji, kwiatami róż, letnimi wiankami, pąkami jasnoróżowych róż na zaproszeniach, wiankami, polnymi kwiatami lub roślinami. Ciekawą opcją wydaje się zwłaszcza ostatni punkt, który oznacza możliwość łączenia stylu boho z innymi stylami zaproszeń ślubnych – w tym przypadku ze stylem rustykalnym lub stylem botanicznym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby styl boho łączyć również z innymi stylami, takimi jak na przykład styl kwiatowy, styl geometryczny, styl zaproszeń ślubnych z ornamentem, stylem wiosennym i wieloma innymi.

Zaproszenia ślubne boho z sercem, białe piórko niebieskie kwiaty, boho ZAP-41-22
zaproszenia ślubne boho zaprosnaslub

Styl boho w zaproszeniach

Miksowanie się stylów, to bardzo ważny atut zaproszeń ślubnych w stylu boho, ponieważ wiąże się to z możliwością praktycznie dowolnego łączenia ich – zaproszeń ślubnych wraz z dodatkami – z wystrojem sali weselnej. Nie musimy specjalnie zastanawiać się, czy winietki na stół będą pasować do dekoracji. Bezpiecznie można przyjąć, że styl boho, pełen nowoczesnych, odważnych kompozycji, na pewno zda egzamin.

Jednak gdybyśmy mieli wskazać główne cechy stylu zaproszeń ślubnych boho, musielibyśmy wskazać na elegancję, styl z nawiązaniem do natury (zwłaszcza z naciskiem na nawiązanie do kwiatów i drewna) oraz odwołanie się do ciepłych barw z naciskiem na romantyczny charakter kompozycji. Odwołanie się do natury, to również zaroszenia ślubne eko, które też można połączyć ze stylem boho. Możliwości mamy naprawdę dużo i ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia.

Elegancja stylu boho, to również wysokiej jakości materiały z których tworzone są zaproszenia ślubne. Zaproszenia ślubne boho charakteryzują się najczęściej białym lub perłowym papierem o wysokiej gramaturze – im gramatura jest wyższa, tym sztywniejsze i grubsze zaproszenie ślubne. W związku z tym, kartka nie ugina się kiedy trzymamy ją w ręce, a w ogólnym odczuciu, mamy wrażenie solidności zaproszenia.

W związku z zainteresowaniem Klientów zaproszeniami ślubnymi boho, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentowania Państwu poniżej naszych kolekcji zaproszeń ślubnych w stylu boho, wraz z dodatkami ślubnymi. Wśród nich znajdują się: winietki na ślub boho, zawieszki na alkohol w stylu boho, księgi gości weselnych boho, podziękowania dla gości boho, koperty na zaproszenia ślubne w stylu boho, pudełka na koperty boho, śpiewniki weselne boho, plan stołów w stylu boho, numery na stół, iskierki miłości w stylu boho, menu weselne boho oraz wiele innych.

Realizujemy wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych boho, nawet jeśli obecnie nie znajdują się one w ofercie sklepu. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami po przez kontakt telefoniczny, e-mailowy lub przez Facebook (szczegóły i wszelkie informacje znajdują się poniżej w stopce strony). Istnieje również możliwość kontaktu po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie każdego z produktu.

Mażecie Państwo pytać o wszystko, a w razie nie znalezienia w ofercie sklepu interesującego Państwa produktu, prosimy o wysłanie własnej znalezionej w internecie inspiracji.