Zaproszenia ślubne eko

Ekologiczne zaproszenia ślubne to połączenie użyteczności z pięknem oraz przekazanie jasnego i klarownego komunikatu wszystkim gościom weselnym: „dbamy o środowisko”. Zaproszenia eko, to również uniwersalna i ponadczasowa forma, którą idealnie można połączyć z niemal każdym innym stylem zaproszeń ślubnych. Można wykorzystać motyw kwiatowy, styl rustykalny, styl boho, styl botanicznych zaproszeń ślubnych. Ale i również pojedyncze akcenty czerwonych róż na zaproszeniach, niebieskich hortensji, piwonii, figur geometrycznych, wianków, letnich słoneczników czy polnych kwiatów. Styl ekologiczny zaproszeń ślubnych jest uniwersalny. To samo dotyczy wystroju sali weselnej – nie ma bowiem obawy, że zamówione zaproszenia eko nie będą nam pasować go głównego motywu.

Zaproszenia ślubne eko, to nawiązanie do natury, ekologii i dbałości o środowisko. Przez dbałość, rozumiemy proces wytwarzania eko papieru, który ma ekologiczny charakter. Charakter, którego cechuje najczęściej odcień koloru brązu lub ecru i niestandardową – jak na inne – teksturę wykończenia papieru. Sprawia to, że zaproszenie ekologiczne wiąże się z niesamowitym doświadczeniem z jego obcowaniem i zapada na długo w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale i zaproszonych gości weselnych.

Zaproszenie ślubne eko w formacie DL eko z motywem zielonych liści i wianka ze sznurkiem eko w koperta eko zestaw- ZAP-111 zaprosnaslub
ekologiczne zaproszenia ślubne zaprosnaslub

Styl ekologicznych zaproszeń ślubnych

Styl ekologicznych zaproszeń ślubnych, to, tak jak zostało wcześniej wspomniane, nawiązanie do naturalnych motywów, przedstawianych najczęściej w formie tradycyjnej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ekologiczny papier zaproszeń ślubnych wykorzystać do przedstawienia nowoczesnej i dynamicznej formy figur geometrycznych, znanych ze stylu geometrycznego zaproszeń.

Na ekologiczny papier zaproszeń ślubnych, najczęściej składają się złożone motywy kwiatowe lub proste, ale eleganckie motywy pojedynczych kwiatów lub roślin. Tak więc, zaproszenia ślubne ekologiczne można spotkać z kwiatami jabłoni,  z niezapominajkami, kwiatami róż, polnymi kwiatami, białymi kwiatami, kwiatami maków, pąkami kwiatów, słonecznikami lub w formie minimalistycznej, gdzie nie występują żadne dodatkowe akcenty, a za całość odpowiada ekologiczny papier lub koperta eko. To samo dotyczy wkładek do kopert na zaproszenia ślubne. Mogę być one z motywem ekologicznym.

Dodatkowymi zdobnikami dla ekologicznych zaproszeń ślubnych są z reguły sznurki jutowe, które idealnie współgrają z fakturą i odcieniem eko papieru.

Ekologiczny styl zaproszeń ślubnych można przenieść również na ekologiczne dodatki ślubne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć ekologiczne winietki na stół, ekologiczne zawieszki na alkohol, ekologiczne pudełka na koperty, ekologiczne podziękowania dla gości i rodziców, ekologiczne menu weselne, ekologiczny śpiewnik weselny, ekologiczne pudełko na ciastko, ekologiczna księga gości, itp. Jednocześnie, styl eko, w przeciwieństwie do innych styli, może w całości zawierać się wyłącznie w wykorzystaniu bazy, a więc eko papieru. Oznacza to, że jeśli chcemy manifestować naszą dbałość o zdrowie środowiska, wystarczy, że wybierzemy odpowiedni papier i nie ma konieczności szukać miejsca na zawieszce na dodatkowe akcenty. Jej wygląd obroni się sam – przekaz jest klarowny i jasny, nawet jeśli zdecydujemy się jedynie na podklejenie zaproszenia ekologicznym papierem.

W związku z rosnącym zainteresowaniem ekologicznych zaproszeń ślubnych, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentowania Państwu serii eko zaproszeń wraz z pełną bazą dodatków do każdego produktu. Oznacza to, że wykonujemy każdy rodzaj dodatków ślubnej papeterii do dowolnego produktu na sklepie – nawet jeśli obecnie nie znajduje się ona w naszej ofercie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej) lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu.