Zaproszenia Ślubne Geometryczne

Geometryczne zaproszenia ślubne, to nowoczesny i odważny styl, który łączy jednocześnie klasę i elegancję. Styl ten stał się bardzo popularny w ślubnej papeterii, zwłaszcza dzięki możliwościom łączenia go praktycznie bez ograniczeń z innymi stylami. Styl Geometryczny wykorzystuje układy lin geometrycznych, które tworzą różne obiekty. I mimo, że wydaje się, że na pierwszy rzut oka otrzymany układ jest pełen chaosu, to nic bardziej mylnego. Motywem przewodnim zaproszeń geometrycznych są wspomniane linie, które łączą się ze sobą w spójne bryły geometryczne, tworzące podstawowe figury, takie jak okręgi, prostokąty, serce, elipsy i wiele, wiele innych. Dodatkowo wzbogacane są przeróżnymi motywami i stylizowane są pod charakter wielu różnych styli, takich jak styl rustykalny, styl boho, styl tropikalny czy styl elegancki. Taka możliwość mieszania powoduje, że ciężko jest podać jedną, spójną definicję zaproszeń ślubnych geometrycznych. Raczej należałoby rozpatrywać każdą kolekcję z osoba.

Mimo, że styl zaproszeń geometrycznych jest tak trudny do jednoznacznej definicji, trzeba raz jeszcze mocno zaznaczyć, że głównym motywem są łączące się w przeróżne figury linie, które zdobione są dodatkowymi motywami. Najczęściej do zaproszeń ślubnych w stylu geometrycznych dodawane są motywy bukietów kwiatów, pojedynczych kwiatów (w tym, między innymi róż lub hortensji) lub motywy rustykalne, które charakteryzują się zielonymi, mocno kontrastującymi z tłem liśćmi. Z kolei tła, najczęściej są w pełni białe lub są delikatnym odcieniem głównego koloru. Niemniej, obojętnie jaki motyw wybierzemy, geometryczne zaproszenia ślubne, nawet z motywem polnych kwiatów są eleganckie i minimalistyczne.

Zaproszenia ślubne, geometryczne serce, kwiaty piwonie, personalizowane, modne ZAP-41-08
Geometryczne zaproszenia ślubne ZaprosNaSlub

Styl zaproszeń geometrycznych

Minimalizm ten możliwy jest do uzyskania nie tylko dzięki prostym liniom, ale przede wszystkim dzięki koncepcji polegającej dobraniu ich tak, aby tworzyły spójne, uporządkowane bryły, które dzielą frontową przestrzeń kartki w przyjemną dla oka elegancję. Jednocześnie, motyw figur geometrycznych na zaproszeniach ślubnych nie góruje nad treścią i dodatkami. Jest jej miłym akcentem, wypełnieniem dla motywu kwiatów lub liści.

Wspomniane figury geometryczne, tworzą w swoim wnętrzu miejsce na podstawowe informacje dotyczące ślubu i wesela. Z reguły, okładka zaproszenia zawiera imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Z kolei wnętrze, najczęściej zwiera powtórzenie motywu bryły lub przyjemne akcenty lin geometrycznych, które tworzą estetyczną ramkę. Jednak warto pamiętać, że nie jest to regułą i wnętrze geometrycznego zaproszenia ślubnego, może posiadać jedynie motyw kwiatów lub liści – nie ma tutaj reguły i zależne jest to wyłącznie od konkretnych kolekcji. We wnętrzu, dodatkowo zawsze znajduje się miejsce na wierszyk, ulubiony cytat, rebus ślubny, dane o miejscu, godzinie i dacie wesela oraz własny tekst.

Dodatkowymi motywami stylu geometrycznego są wycinane figury (np. wycinane serce), które odstaje od okładki i niekiedy da się przez nie, przewiązać wstążkę, która dodatkowo zdobi zaproszenie. Można również dodawać białe piórka lub sznurek jutowy.

Dodatki ślubne

 Dodatki ślubne do zaproszeń ślubnych w stylu geometrycznych mogą nieco różnić się od samych zaproszeń. Przede wszystkim, musimy wziąć uwagę na dostępną przestrzeń. W przypadku winietki na stół lub zawieszki na alkohol, tej miejsca może być na tyle mało, że wykorzystywany jest jedynie motyw poboczny, a nie same figury geometryczne. Nie mniej, dodatki ślubne tworzone są pod wybraną kolekcję i nie odbiegają stylistycznie od pierwowzoru zaproszenia.

Unikalny styl i możliwość wykorzystania geometrycznych zaproszeń ślubnych pod praktycznie każdym przewodnim motywem wystroju sali weselnej powoduje, że styl ten jest tak popularny. W związku z tym, Sklep ZaprosNaSlub, ma przyjemność zaprezentować Państwu kolekcję geometrycznych zaproszeń ślubnych, wraz z wszelkimi dodatkami ślubnymi, które obejmują: winietki na stół, zawieszki na alkohol, księgi gości weselnych, podziękowania dla gości, bileciki, iskierki miłości, koperty w wielu kolorach, koszyczek ratunkowy, menu weselne, naklejki na koperty, numery na stół, palny stołów, pudełka na koperty, śpiewniki weselne oraz prośby o błogosławieństwo dla rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z produktami poniżej, a jeśli będą mieli Państwo pytanie, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami przez FB, numer telefonu (szczegóły w stopce strony poniżej) lub po przez formularz z konkretnym pytanie na stronie konkretnego produktu.