Zaproszenia ślubne kwiatowe

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, to jedne z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych kompozycji na jakie można zdecydować się w dobraniu stylu dla zaproszeń ślubnych. Dzieje się tak, przede wszystkim dlatego, ponieważ motyw kwiatów na zaproszeniach ślubnych pasuje do każdego stylu i obojętnie czy zdecydujemy się na styl rustykalnych zaproszeń, styl boho, styl elegancki, styl klasyczny czy styl geometrycznych zaproszeń ślubnych, motyw kwiatów praktycznie zawsze się pojawi w jakiejś formule. Wyjątkiem od tej reguły może być styl tropikalny lub botaniczny, który za główny motyw może przyjąć zdobienie zaproszenia liśćmi.

Dodatkowo, motyw kwiatów występuje praktycznie wszędzie i otacza nas przez całą ceremonię ślubną i przyjęcie weselne. Kwiatami zdobione są ławki, Panna Młoda trzyma kwiatowy bukiet, a niekiedy we włosach pojawiają się wianki. Do tego sala weselna przyozdobiona jest kompozycją bukietów kwiatowych. To samo dotyczy zaproszeń ślubnych. Ten symbol szczęścia i romantyzmu pojawia się praktycznie zawsze i występuje pod różnymi postaciami.

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatów
zaproszenia ślubne z motywem kwiatów zaprosnaslub

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatów

Zaproszenie ślubne kwiatowe lub z kwiatami, to przede wszystkim nawiązanie do natury, wsi, przyrody i pewnej frywolności kwiatów skomponowanych w przeróżnych kompozycjach. Kompozycje kwiatowe na zaproszeniach ślubnych mogą przybierać rożne formy. Mogą nawiązywać do stylu klasycznego, eleganckiego, nowoczesnego lub ekstrawaganckiego – tutaj mamy namyśli zwłaszcza dynamiczne i ostre motywy geometryczne.

Niemniej, kwiatowe zaproszenia ślubne występują najczęściej pod postacią motywu kwiatów polnych, bukietów kwiatowych lub kwiatowego wianka. Jednak również w zaproszeniach wykorzystuje się akcenty pojedynczych kwiatów lub ich niewielkich kompozycji. W związku z tym można spotkać zaproszenia ślubne z hortensjami, zaproszenia ślubne z gałązkami lawendy, zaproszenia ślubne z czerwonymi kwiatami, zaproszenia ślubne z czerwonymi różami, zaproszenia ślubne z piwoniami, zaproszenia ślubne z polnymi słonecznikami, zaproszenia ślubne z kwiatami dzwonków, zaproszenia ślubne z cyrkonią, z bordowymi kwiatami, w odcieniach czerwonych kwiatów, zaproszenia ślubne z niezapominajkami lub pąkami jasnoróżowych róż. Oczywiście możliwości jest tyle, ile mamy kwiatów – bardzo dużo. Dodatkowo, kompozycje kwiatowe zaproszeń ślubnych można mieszać i łączyć konkretne kwiaty ze sobą tworząc tym same własne unikatowe kolekcje.

Warto wspomnieć również o popularnych zaproszeniach ślubnych ekologicznych (EKO), które idealnie swoim charakterem współgrają z motywem kwiatów. Takie oprawy florystyczne są pięknym nawiązaniem do spójności z naturą i przekazują gościom weselnych jasny i klarowny komunikat, że troszczymy się o ekologię.

Kartki ślubne z motywem kwiatów, to również dodatki. Ślubna papeteria oprócz zaproszeń ślubnych oferuje zawieszki na stół z motywem kwiatowym, księgi gości weselnych, winietki na stół, podziękowania dla gości, bileciki, iskierki miłości, koperty, koszyczek ratunkowy, menu weselne, naklejki na koperty, numery na stół weselny, śpiewniki weselne, pudełka na koperty, plan stołów czy prośba o błogosławieństwo dla rodziców. To tylko niektóre z dodatków, które najczęściej wchodzą w skład pełnych kolekcji kwiatowych zaproszeń ślubnych. Oznacza to, że wybierając dowolne zaproszenie ślubne z motywem kwiatów, mają Państwo możliwości doboru do nich wszystkich dodatków z tym samym motywem przewodnim.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się poniżej z naszą kolekcją zaproszeń ślubnych z motywem kwiatów. W razie wątpliwości służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu przez telefon, fb (szczegóły i dane poniżej w stopce strony) lub po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na każdej stronie każdego produktu. Dodatkowo informuje, że sklep ZaprosNaSlub wykonuje wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych, nawet jeśli ich nie ma obecnie w ofercie sklepu.