Zaproszenia ślubne z cyrkoniami

Zaproszenia ślubne z cyrkoniami lub zaproszenia ślubne z cyrkonią, to ślubne kartki, które wykorzystują jako zdobienie, kamień o kształcie i wyglądzie przypominającym diament – czyli cyrkonię. Ten niewielki element, który często na pierwszy rzut oka można przeoczyć, jest tak naprawdę centralnym i najważniejszym obiektem na okładce zaproszenia ślubnego. Jego wykorzystanie znacznie podnosi ogólne wrażenie prestiżu, klasycyzmu, elegancji oraz minimalizmu zaproszenia ślubnego. Dodatkowo, zaproszenia ślubne z cyrkoniami pozwalają myśleć o Parze Młodej, jako o osobach ceniących sobie elegancję. Cyrkonie na zaproszeniach ślubnych idealnie zdadzą egzamin przy wyborze eleganckiego wystroju sali weselnej lub dekoracjach.

Zaproszenia ślubne z cyrkoniami, tak jak zostało to wyżej przetoczone, najczęściej można znaleźć wśród minimalistycznych zaproszeń ślubnych, klasycznych zaproszeń ślubnych, eleganckich zaproszeń ślubnych lub prestiżowych zaproszeń ślubnych. Wykorzystanie zdobienia, jakim jest cyrkonia, wiąże się z odpowiednim zadbaniem o jej wkomponowanie w strukturę i styl ślubnej kartki. Cyrkonia nie może zniknąć. Nie może być otoczona przytłaczającym, kwiatowym motywem, a jednocześnie nie może być nachalnie wyeksponowana. Pomiędzy stylem, motywem, akcentem zaproszenia, a zdobieniem z cyrkonii na zaproszeniu, musi istnieć harmonia.

Zaproszenia ślubne z cyrkoniami ZaprosNaSlub
Zaproszenia ślubne z cyrkoniami ZaprosNaSlub

Zaproszenia ślubne z cyrkoniami

Cyrkonie na zaproszeniach wcale nie muszą oznaczać rezygnacji z innych dodatków. Eleganckie lub klasyczne zaproszenia ślubne, często wykorzystują przewiązane satynowe wstążki w różnych kolorach do których dodawane są właśnie kamienie imitujące drogie diamenty. Styl zaproszeń z cyrkoniami, to również ślubne dodatki. Zdobienie to wykorzystywane jest najczęściej jako minimalistyczny dodatek, wkomponowany w centralne, widoczne miejsce. Dzięki takiemu zabiegowi, podnosimy status winietki lub zawieszki i przypominamy naszym gościom weselnym jakie wartości najbardziej szanujemy.

Cyrkonie na zaproszeniach ślubnych najlepiej wypadają na grubej, sztywnej kartce o wysokiej gramaturze i w białym lub perłowym kolorze. Często wykorzystuje się również papier z fakturą rypsu. Z kolei, jeśli chodzi o umiejscowienie na okładce cyrkonii, to najczęściej można spotkać się z opcją naklejenia ich jej na wstążkę lub bezpośrednio na kartkę – obie metody są dobre do wyeksponowania diamentu.

W związku z zainteresowaniem naszych Klientów, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwu poniżej zaproszenia ślubne z serii „z cyrkoniami”. Jednocześnie informujemy, że realizujemy wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych z poniższych kolekcji. Wśród nich, znajdzie Państwo między innymi: winietki z cyrkoniami na stół weselny, zawieszki z cyrkoniami, plan stołów z cyrkoniami, koszyczek ratunkowy z cyrkoniami, prośba o błogosławieństwo dla rodziców z cyrkoniami, iskierki miłości z cyrkoniami, podziękowania dla rodziców z cyrkoniami, podziękowania dla gości z cyrkoniami, pudełko na ciasto z cyrkoniami, pudełka na koperty z cyrkoniami, koperty, wkładki do kopert, buteleczki, naklejki na buteleczki, naklejki na koperty, numery stołów z cyrkoniami, menu weselne z cyrkoniami, księgi gości weselnych z cyrkoniami, bileciki z cyrkoniami i wiele, wiele innych – nasz sklep realizuje wszystkie dodatki do zaproszeń ślubnych.

Istnieje również możliwość przesłana nas waszych propozycji, zupełnie nowych zaproszeń nie będących w naszej ofercie,  a znalezionych w internecie, które się Państwu spodobały – tych zdobionych cyrkoniami i nie tylko. Nasi eksperci chętnie wykonają dla Państwa  zupełnie nową kolekcję.

O  kontakt prosimy po przez telefon, e-mail lub Facebook (wszelkie dane kontaktowe znajdują się poniżej w stopce strony). Istnieje również możliwość kontaktu po przez formularz, który znajduje się na stronie każdego z produktów.