Zaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)

Fotozaproszenia ze zdjęciem lub po prostu zaproszenia ślubne ze zdjęciem, to w najprostszej definicji kartka ślubna z wizerunkiem Pary Młodej. Tak spersonalizowanie zaproszenie jest nie tylko sposobem na poinformowanie gości ślubnych o ceremonii, ale i jest fajną pamiątką, z tejże okazji – można na przykład oprawić je w ramki i postawić jako ozdoba na półce. Dodatkowo, fotozaproszenia, nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym zaproszeniem. Możemy zestawić ze sobą wiele ślubnych kartek, ale właśnie zaproszenia ślubne ze zdjęciem, będą miały wymiar najbardziej intymny, prywatny i spersonalizowany. Jednocześnie, wielką zaletą jest możliwość połączenia stylu fotozaproszenia ze zdjęciem z jakimkolwiek innym stylem.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem Pary Młode można łączyć z praktycznie każdym style zaproszeń ślubnych. Śmiało można postawić na zaproszenie w stylu rustykalnym, zaproszenie ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenie ślubne w stylu boho, zaproszenie ślubne kwiatowe lub każdy inny styl. Wybór któregokolwiek z motywów przewodnich nie spowoduje, że niemożliwe stanie się dodanie zdjęcia. Dzieje się tak ponieważ, ideą fotozaproszenia jest zdjęcie wizerunku Pary Młodej, które umiejscowione w centralnej części frontowej okładce, staje się najważniejszym obiektem na kartce – który ma przykuwać uwagę i zapadać w pamięć. Oczywiście w tym miejscu warto pamiętać, że nie musi być to koniecznie zdjęcie Pary Młodej. Możemy bowiem zdecydować się na każde inne zdjęcie. Rodzaj fotografii do umiejscowienia na kartce, zależny jest wyłącznie od nas i od naszej kreatywności. Z kolei wizerunek Pary Młodej – niekoniecznie on i ona ubrani w garnitur i sukę ślubną -, jest po prostu najczęściej występującą opcją.

Warto pamiętać, że na fotozaproszeniach ze zdjęciem można również dodawać zdjęcia z pierwszej randki, pierwszych wspólnych wakacji lub przygotować coś specjalnego. Wybrać się do profesjonalisty i zdecydować się na wzięcie udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Mamy nieograniczone możliwość w tej materii.

Fotozaproszenia - zaproszenia ślubne ze zdjęciem i białą kokardką (kolor kokardki dowolny). Kolekcja Foto
Zaproszenia Ślubne ze zdjęciem Pary Młodej ZaprosNaSLub

Styl zaproszeń ślubnych ze zdjęciem

Nienarzucenie przez fotozaproszenia ślubne ze zdjęciem, jakichkolwiek ram stylistycznych, powoduje, że można eksperymentować ze stylami i dobierać je tak, aby jak najbardziej odpowiadały one naszym wymaganiom i, ewentualnie, dekoracjom ślubnym w sali weselnej. Zaproszenia ze zdjęciem są bowiem jednym z niewielu rodzajów zaproszeń, gdzie sama kartka z zaproszeniem może znacząco różnić się od ślubnych dodatków. Winietka na stół weselny może mieć inny styl aniżeli zaproszenie ślubne i nie będzie to rażącym błędem, bowiem zdjęcie na frontowej okładce, może zajmować na tyle dużo miejsca, że tego zabraknie dla motywów pobocznych. Oczywiście istnieje również możliwość dodania zdjęcia do wnętrza zaproszenia ślubnego, jednak w tedy, fotozaproszenie  nie staje się już tak wyraźną pamiątką.

Z uwagi na coraz większą popularność i wasze pytania, sklep ZaprosNaSlub, ma przyjemność zaprezentowania państwu serii zaproszeń ślubnych ze zdjęciami. W naszej ofercie otrzymujecie Państwo możliwość dodawania własnych zdjęć do każdego zaproszenia ślubnego z oferty sklepu, jak i również przesyłania naszym ekspertom własnych inspiracji znalezionych w internecie i stworzenia własnej kolekcji zaproszeń ślubnych.

Fotozaproszenia ślubne ze zdjęciem realizowane są we wszystkich dostępnych stylach i ze wszystkimi dodatkami ślubnymi, wśród którym możemy wyróżnić: winietki na stół, zawieszki na alkohol, plan stołów, numery na stół, podziękowania dla gości, prośba o błogosławieństwo dla rodziców, menu weselne, śpiewniki weselne, księgi gości, pudełka na ciasto, iskierki miłości, bileciki, naklejki na koperty, koperty, pudełka na koperty, pudełka na ciasto, buteleczki, wkładki do kopert i wiele, wiele innych.

Zachęcamy do kontaktu po przez telefon, e-mail lub Facebook (szczegóły i szczegółowe dane znajdują się poniżej w stopce strony). Dodatkowo, możecie Państwo kontaktować się po przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie każdego produktu.