Zaproszenia Ślubne

To tylko papierowa karta, ależ ile ona może mieć znaczeń. W słownikowej, encyklopedycznej definicji, zaproszenie, występuje w formie papierowej kartki lub formie słownej, a oznacza zaproszenie gości na dane wydarzenie lub przyjęcie. Najczęściej o charakterze czysto towarzyskim. Nie inaczej jest w przypadku zaproszenia na przyjęcie ślubne, chodź patrząc na to z innego punktu widzenia, to właśnie zaproszenie ślubne stoi najwyżej w hierarchii.

Ślub, to wydarzenie o specjalnym znaczeniu w życiu każdego z nas. Coś co planujemy jeden raz, z wyjątkową, najbliższą nam osobą. Wydarzenie, które rezonuje z marzeniami młodych dziewczynek, od momentu, kiedy zaczęły bawić się lalkami barbie, nomen omen, w wesele. Wyjątkowa i podniosła atmosfera tego momentu, sprawia, że chcemy, aby wszystko było tego dnia idealne. Idealna pogoda, idealny wystrój, idealna suknia, idealna atmosfera, najbliższe nam osoby – endorfinowy haj. Zaproszenie ślubne, jest jak preludium w dziele muzycznym, stanowi wstęp do większego wydarzenia, większego uniesienia.

Wybór odpowiedniego zaproszenia ślubnego, jego stylu i formy jest bardzo ważne. To pierwszy szkic klimatu, atmosfery, którą chcemy nacechować nasze przyjęcie. Chcemy pokazać gościom, czego mogą się spodziewać. Możemy do tego podejść z jajem i wysłać wezwanie na przyjęcie. Podjeść z klasą i elegancją, wręczając kartkę papieru w minimalistycznym układzie. Wybrać styl rustykalny i przekazać ludziom, że mogą spodziewać się kolorów naturalnych, wiejskiego klimatu bez większej sztampy i przepychu z miejskich salonów. Ogranicza nas jedynie nasza własna, indywidualna wyobraźnia i pomysłowość.

Ale nawet jeśli styl zaproszeń byłby wszędzie ten sam, to główni bohaterowie wydarzenia, zawsze są inni. Mają różne imiona i nazwiska, daty ślubów, czy miejsce przyjęcia weselnego. Każdy projekt zaproszenia ślubnego, to indywidualna historia dwojga ludzi. Ich własne plany, wspólne marzenia i oczekiwania. I to jest w tym wszystkim wyjątkowe. Takiemu też podejściu hołduje sklep ZaprosNaSlub. Zaproszenia ślubne, rustykalne, boho, eleganckie, zaproszenia ślubne czerwone lub jakiekolwiek inne, są jedynie wypełnieniem Waszej historii, skrupulatnie tworzonym tłem. Do każdego zaproszenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, aby ta chwila, kiedy zapraszacie drugą osobę, była wyjątkowa nie tylko w słowie i spojrzeniach, ale też, aby została zawarta na tej papierowej kartce, która może mieć tyle znaczeń.

Zaproszenia ślubne można personalizować - ZaprosNaSlub - Zaproszenia Ślubne

# Rustykalne zaproszenia botaniczne z liśćmi w różnych odcieniach (zobacz)

PERSONALIZACJA

Jest. Zostało już wybrane. To jedyne. Piękne i takie o jakim zawsze marzyła. Idealnie wypełnia przestrzeń pomiędzy marzeniem, oczekiwaniem a realiami. Zaproszenie ślubne, jakie by niebyło i jak by nie wyglądało, składa się z odpowiedniego stylu i treści – i to właśnie ta druga, jest najważniejsza. Każde zaproszenie ślubne posiada podstawowe dane, takie jak, imiona i nazwiska narzeczonych, data ślubu, miejsce ślubu i przyjęcia weselnego czy imiona i nazwiska gości. Dodatkowo, zaproszenia wzbogacane są o odpowiednie cytaty, fragmenty dzieł literackich lub treścią, wybraną przez przyszłe małżeństwo. Niekiedy wnętrza zaproszeń ślubnych wzbogacane są o rebusy ślubne i wskazówki dla zapraszanych gości.

Do personalizacji zaproszeń można podejść dwutorowo. Po pierwsze, można zdecydować się na zamówienie zaproszenia ślubnego, które nie będzie posiadać imion i nazwisk gości, a jedynie wykropkowaną przestrzeń. Liczyć trzeba wtedy na wyjątkowe umiejętności pisma odręcznego. Kropki wypełniamy własnoręcznie nazwiskami z listy gości. To wybór odważny i trudny w realizacji, chodź ma swój wyjątkowy klimat. Własne pismo, ma bliższy człowiekowi klasyczny charakter dawnych lat. Kiedy to emocje, te pisane miały format listów, nie znaków na ekranie. Po drugie, zaproszenia ślubne można personalizować, wpisując imiona i nazwiska gości, które zostaną wkomponowane i wydrukowane we wnętrzu zaproszenia ślubnego. To podejście łatwiejsze i eleganckie. Zaproszenia są spójne stylowo, a odpowiednio wybrany krój czcionki zawsze będzie pasować do klimatu.

Niemniej, w obydwu przypadkach należy pamiętać o zasadach stylistycznych. Każde zaproszenie powinno mieć zredagowaną treść do której powinniśmy przywiązywać baczną uwagę. Powinno się sprawdzić odmianę imion i nazwisko. Odmianę kościoła, urzędu, restauracji lub po prostu miejscu, w którym odbyć ma się ślub/przyjęcie weselne. Dodatkowo, kartka papieru ma ograniczoną formę i przestrzeń, a co za tym idzie, treść powinna być zwięzła i konkretna.

Sklep ZaprosNaSlub, podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przez co zawsze każda nadesłana przez was treść do zaproszenia lub lista gości, sprawdzana jest pod katem poprawności przez człowieka. A w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, kontaktujemy się z Klientem w celu ich rozwiązania. Posiadamy bogate, kilkuletnie doświadczenie i pomagamy Państwu w przypadku jakichkolwiek pytań. Chcemy, aby proces zakupu jakiegokolwiek produktu na naszym sklepie był jak najbardziej przyjazny i przebiegał najsprawniej jak się tylko da. Chcemy pomagać Wam, w tym wyjątkowym dla każdego narzeczeństwa czasie.

Style

Przygotowanie listy gości, to jedna rzecz, ale druga, i o wiele ważniejsza, to odpowiednie wybranie pasujących nam zaproszeń ślubnych. Podejść do tego można na wiele sposobów, ale już lekkie rozeznanie, może przynieść odpowiedź, że najważniejsze, to odpowiedni dobór stylu do głównego motywu ślubu i przyjęcia weselnego. Z reguły, wybór odpowiednich zaproszeń, oznacza naznaczanie głównych cech wystroju i klimatu przyjęcia. Tym bardziej, że zaproszenia najczęściej kupuje się wraz z dodatkami, takimi jak winietki, zawieszki na alkohol, pudełka na ciasta, księga gości weselnych, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, czy śpiewniki i menu weselne. A przedmioty te, znajdą się na sali weselnej.

A w decyzji o wyborze odpowiedniego stylu, pomaga nam naprawdę szeroka oferta. W sklepie ZaprosNaSlub, mogą Państwo zdecydować się na wybór z prawie 19 głównych kategorii zaproszeń ślubnych. Wśród nim, znajdują się zaproszenia z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia ślubne rustykalne, zaproszenia ślubne w stylu boho, zaproszenia ślubne eleganckie, zaproszenia z wiankami, z motywem wiosennym/letnim, zaproszenia ślubne klasyczne i z ornamentem, zaproszenia ślubne ze wstążką i bez wstążki, zaproszenia ślubne z zdjęciem (foto zaproszenia), zaprsozenia ślubne z cyrkoniami, zaproszenia ślubne zabawne, zaproszenia ślubne z sercem, zaproszenia ślubne prestizowe i inne. Dodatkowo, każde zaproszenie ślubne, może posiadać swój dominujący kolor. W sklepie znajdują się zaproszenia ślubne z przewodnik kolorem czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym i wieloma innymi.

Jednocześnie, jeśli mają Państwo pytanie, prosimy o kontakt lub zamówienie próbek, wybranego przez Państwa produktu. Poniżej znajdują się kategorie zaproszeń ślubnych i ich opisy. Prosimy z zapoznanie się z nimi.