Iskierki miłości

Iskierki miłości to relatywnie nowa, ale zdobywająca coraz większą popularność zabawa na weselu. Jej prostota i reguły sprawiają, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Pozwala na stworzenie niezapomnianych chwil, które uwiecznione na zdjęciach, będą przypominać nam ten wyjątkowy dzień. Jednak na czym to wszystko polega? W dużym skrócie, to zestaw sztucznych ogni, które przymocowane są do wcześniej przygotowanej, personalizowanej kartki. Ognie te, następnie o wybranej godzinie (najczęściej jest to wieczór lub noc) i w wybranym wcześniej miejscu, odpalane są przez weselnych gości. 

Dzięki tej zabawie, otrzymujemy efektowne rozbłyski sztucznych ogni, które pięknie rozświetlają wybrane miejsce. Iskierki miłości mają na celu stworzenie niezapomnianych chwil i klimatu, który idealnie nadaje się do scen fotograficznych i kadrów na pamiątkę ślubu i wesela.

CZYM SĄ ISKIERKI MIŁOŚCI?

Iskierki miłości (czasami znane też jako wizytówka z zakładanymi zimnymi ogniami), jak zostało to przedstawione we wstępie, to specjalna etykietka lub zawieszka, do której przymocowany jest pojedynczy zimny ogień. Z reguły, jest niewielkiego rozmiaru tak, aby zabawa z iskierkami miłości nie przysparzała problemów logistycznych. Sama karteczka zawiera imiona Pary Młodej, datę ślubu, nazwę „iskierki miłości” oraz – opcjonalnie – niedługi tekst, zapraszający gości do zabawy. Nazwa iskierki miłości, która z reguły znajduje się na etykietce ma na celu przypomnienie gościom weselnym w jakiej zabawie biorą udział – wciąż jest to stosunkowo nowa zabawa i nie każdy musi rozumieć o co w niej chodzi.

Iskierki miłości, to nie tylko teksty, ale odpowiedni styl, który podobnie jak zaproszenia ślubne lub dodatki do nich, mogą występować w przeróżnych stylach i różnymi motywami. Wybór stylu iskierek, najczęściej wybierany jest pod główny motyw zaproszeń ślubnych lub dekoracji weselnych. W sklepie ZaprosNaSlub, możecie Państwo zdecydować się na dowolny styl do iskierek miłości. Iskierki miłości mogą być w stylu rustykalnym, geometrycznym, boho, letnim, zimowym i każdym innym dowolnym wybranym przez Państwa.

Tabliczka informacyjna Iskierki miłości ze złotymi liniami i różowymi kwiatami w różnych odcieniach IMIR-131
Tabliczka informacyjna Iskierki miłości ze złotymi liniami i różowymi kwiatami w różnych odcieniach IMIR-131

JAK POINFORMOWAĆ GOŚCI O ZABAWIE?

Iskierki miłości, to nowa zabawa weselna i można śmiało spodziewać się, że dla wielu naszych gości będzie to pierwszy z nią kontakt. W związku z tym, watro zadbać, aby nasi goście weselni nie czuli się zaskoczeni formą, miejscem i godziną zabawy. W tym celu należałoby poinformować ich, na czy to będzie polegać i gdzie zabawa się odbędzie – oczywiście z zaznaczeniem, że nie jest to obowiązkowe.

Problem możemy rozwiązać na co najmniej dwa sposoby. Poprosić można weselnego wodzireja lub DJ, aby poinformował o zabawie i przedstawił instrukcję gościom, lub możemy zdecydować się na umiejscowienie w widocznym miejscu instrukcji do iskierek miłości. W pierwszy przypadku, musimy liczyć się z tym, że niekoniecznie każdy musi w tym momencie słuchać wodzireja lub będzie obecnym na sali. Co za tym idzie, najbezpieczniejszą metodą jest zakupienie instrukcji. Ta postawiona w widocznym i dostępnym miejscu dla wszystkich będzie spełniać rolę informacyjną dla gości.

Instrukcja do iskierek miłości, to najczęściej kartka większego formatu, która zawiera opis podstawowych zasad obsługi iskierek miłości. Dodatkowo, zamieszczana jest informacja o godzinie i miejscu zabawy (należy wcześniej poinformować managera domu weselnego o takiej zabawie i wspólnie wybrać miejsce na nią) wraz z krótką formą zachęcającą do wzięcia udziału w zabawie.

Iskierki miłości - bileciki na zimne ognie z różowymi kwiatami i złotymi liniami IMZO-131
Iskierki miłości – bileciki na zimne ognie z różowymi kwiatami i złotymi liniami IMZO-131

GDZIE KUPIĆ ISKIERKI MIŁOŚCI?

W sklepie ZaprosNaSlub. Zachęcamy Państwa do przejrzenia oferty naszego sklepu, a w razie wątpliwości lub nieznalezienia interesującego produktu lub stylu o bezpośredni kontakt z naszą obsługą klienta. Mogą to Państwo zrobić po przez e-mail, Facebook lub drogą telefoniczną (szczegóły znajdują się poniżej w stopce strony). Sklep ZaprosNaSlub wykonuje iskierki miłości wraz z instrukcjami we wszystkich motywach.

Istnieje również przesłania do nas własnych inspiracji znalezionych w internecie. Chętnie wykonamy, specjalnie dla Państwa, unikalny projekt.

Do każdego produktu możecie Państwo zamówić pełną kolekcję ślubnych dodatków w tym samym stylu, co wybrany produkt. W ofercie sklepu znajdują się: zaproszenia ślubne, winietki na stół , zawieszki na alkohol, księgi gości weselnych, podziękowania dla gości weselnych, bileciki, koperty, menu weselne, naklejki na koperty, pudełka na koperty, plan stołów, śpiewniki weselne, prośba o błogosławieństwo dla rodziców, numery stołów, podkładki pod Merci, słoiczki na miód/słodycze, pudełeczka na cukierki oraz pudełka na ciasto.

Możecie Państwo również wysłać do nas własne pomysły i inspiracje. Nasz zespół ekspertów z wielką chęcią stworzy projekt specjalnie dla Was. Prosimy o kontakt po przez e-mail, Facebook lub telefon (dane podane poniżej w stopce strony).

Omawiany produkt znajdą Państwo TUTAJ.

Iskierki miłości z kwiatami piwonii i geometrycznym sercem informacja w ramce IMIR-41-08-min
Iskierki miłości z kwiatami piwonii i geometrycznym sercem informacja w ramce IMIR-41-08-min

 

Przykładowe produkty z oferty sklepu: 

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →