Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ekologiczne zaproszenia ślubne, to jedne z najczęstszych wyborów wśród dostępnych styli ślubnej papeterii. Zwłaszcza że zaproszenia ślubne eko, to przede wszystkim połączenie ekologii z minimalizmem. Eleganckiego wyglądu oraz jasnego komunikatu wysyłanym gościom weselnych, że dbamy i myślimy o środowisko. Dodatkowo, ekologiczne zaproszenia ślubne, to również forma, którą bez najmniejszych przeszkód, można łączyć z innymi stylami – co bardzo cenią sobie klienci.

Eko zaproszenia można zestawiać z motywem kwiatowym, style rustykalnym, stylem botanicznym, stylem geometrycznym czy nawet zimowym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc wymyślać własne wzory i dopierać własne kwiaty, według własnego uznania. Styl Eko często łączony jest z zaproszeniami ślubnymi z niebieskimi hortensjami, zaproszeniami z polnymi kwiatami i wiankami lub z dodatkami zielonych liści.

Ekologiczna inspiracja

Inspiracją dla zaproszeń ślubnych Eko, jest przede wszystkim nawiązanie do natury, ekologii i ogólnego przywiązania o dbanie o nasze środowisko. Dbanie, w tym kontekście rozumie się jako proces wytwarzania eko papieru, dzięki czemu nabiera on specjalnego charakteru. Charakter, który głównie odznacza się odcieniem koloru brązu lub ecru i niestandardową teksturą wykończenia – zwłaszcza w kontekście innych, tradycyjnych papierów.

Eko papier na zaproszeniu ślubnym sprawia, że zaproszenie ekologiczne wiąże się z niesamowitym doświadczeniem w jego dotyku i na pewno zapadnie w pamięć Parze Młodej i zaproszonych gości weselnych, zwłaszcza jeśli dekoracje ślubu i wesela, utrzymane są w podobnym klimacie.

Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1
Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1

Zaproszenia ślubne Eko

Do ekologicznych wzorów zaproszeń ślubnych, najczęściej dodaje się motywy kwiatowe lub proste lecz eleganckie i klasyczne motywy pojedynczych kwiatów i roślin – zwłaszcza style utrzymane w motywie rustykalnym i botanicznym. W ofercie sklepu ZaprosNaSlub, dodatkowo, możecie Państwo znaleźć zaproszenia ślubne eko z kwiatami jabłoni,  z niezapominajkami, kwiatami czerwonych róż, polnymi kwiatami i wiankami, białymi kwiatami, kwiatami maków, pąkami kwiatów, słonecznikami lub w formie minimalistycznej i klasycznej. Wkładki do zaproszeń ślubnych również mogą być z motywem ekologicznym.

W ofercie ekologicznych zaproszeń ślubnym w naszym sklepie znajdą Państwo m.in.: 

Warto dodać, że ekologiczne zaproszenia ślubne, to również niewielkie akcenty, które zdobią ślubną papeterię. Najczęściej do kartki dokładane są sznurki jutowe, które swoją fakturą idealnie komponują się z eko papierem i białą wkładką.

Ekologiczne zaproszenia ślubne, klasyczne eko ZAP-137
Ekologiczne zaproszenia ślubne, klasyczne eko ZAP-137

Ekologiczne zaproszenia ślubne z dodatkami

Ekologiczny styl zaproszeń ślubnych, to również dodatki do ślubne papeterii. Wśród oferty sklepu ZaprosNaSlub, możecie Państwo wybierać, m.in.: ekologiczne winietki na stół, ekologiczne zawieszki na alkohol, ekologiczne pudełka na koperty, ekologiczne podziękowania dla gości i rodziców, ekologiczne menu weselne, ekologiczny śpiewnik weselny, ekologiczne pudełko na ciastko, ekologiczna księga gości, itp. Jednocześnie styl eko, w przeciwieństwie do innych styli, może w całości zawierać się wyłącznie w wykorzystaniu bazy, a więc eko papieru. Oznacza to, że jeśli chcemy podkreślić naszą dbałość o środowisko, to wystarczy, że wybierzemy odpowiedni papier i nie ma konieczności szukać miejsca na zawieszce na dodatkowe akcenty. Jej wygląd obroni się sam – przekaz jest klarowny i jasny.

Winietka eko w stylu rustykalnym z naklejanym białym papierem z zielonymi liśćmi WIN-111-1
Winietka eko w stylu rustykalnym z naklejanym białym papierem z zielonymi liśćmi WIN-111-1

Zaproszenia ślubne mogą występować pod różnymi postaciami i w różnej formie. Oferta sklepu obejmuje zaproszenia ślubne w każdym stylu. Wśród nich mamy: rustykalne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

Dodatkowo, sklep ZaprosNaSlub wykonuje każdy rodzaj dodatków ślubnej papeterii do dowolnego produktu na sklepie – w tym oczywiście do projektów eko. Dotyczy to również sytuacji, w której dodatek nie znajduje się obecnie w naszej ofercie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej) lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu. Możecie Państwo również przesyłać do nas swoje własne projekty znalezione w internecie – chętnie stworzymy projekt specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →