Geometryczne zaproszenia ślubne

Geometryczne zaproszenia ślubne, to odważny, nowoczesny styl, który łączy ze sobą żywe kolory z dynamicznymi liniami geometrycznymi. Styl ten stał się popularny nie tylko ze względów estetycznych, ale i dzięki możliwości zestawiania go z innymi stylami zaproszeń i dodatków ślubnych. Geometryczny styl zaproszeń ślubnych wykorzystuje układy lin geometrycznych, które tworzą przeróżne obiekty. Dzięki temu, wydaje się, że otrzymany wzór jest pełen chaosu, jednak nic bardziej mylnego, bowiem linie tworzą finalnie piękną bryłę, która wypełnia przestrzeń kartki. Wspomnianymi bryłami geometrycznymi mogą być figury takie jak okręgi, prostokąty, serca, elipsy i wiele, wiele innych. Dodatkowo wzbogacane są przeróżnymi motywami i stylizowane są pod charakter wielu różnych styli, takich jak styl rustykalny, styl boho, styl tropikalny czy styl elegancki.

Mimo, że głównym motywem geometrycznych zaproszeń ślubnych są figury, to w stylu tym, najczęściej pojawiają się motywy bukietów kwiatów, pojedynczych kwiatów (w tym, między innymi róż, czy hortensji) lub motywy rustykalne, botaniczne, które charakteryzują się mocnym, zielonym kolorem. Z kolei tła, najczęściej są w pełni białe lub posiadają delikatny odcień beżu. Niemniej, obojętnie jaki motyw wybierzemy, geometryczne zaproszenia ślubne, nawet z motywem polnych kwiatów są eleganckie i minimalistyczne. I wyraje się, że właśnie ta cecha sprawia, że zaproszenia ślubne geometryczne są tak popularne.

Ślubne zaproszenia geometryczne serce i kwiaty piwonii, modny wzór ZAP-41-08
Ślubne zaproszenia geometryczne serce i kwiaty piwonii, modny wzór ZAP-41-08

Geometryczne zaproszenia ślubne

Elegancja zaproszeń geometrycznych możliwa jest nie tylko dzięki figurom geometrycznym i dodatkom do nich, ale przede wszystkim dzięki połączeniu ze sobą ich tak, aby tworzyły ze sobą uporządkowaną formę, która jest przyjemna dla odbioru. Jednocześnie, motyw figur geometrycznych na zaproszeniach ślubnych nie góruje nad treścią i dodatkami. Jest jej miłym akcentem, wypełnieniem dla motywu kwiatów lub liści. Sklep ZaprosNaSlub posiada szeroką ofertę zaproszeń ślubnych w stylu geometrycznym. Dodatkowo, każde z zaproszeń jest w pełni personalizowane i to od Państwa zależy jakie tekst czy wierszyk pojawi się w środku.

W ofercie geometrycznych zaproszeń ślubnym w naszym sklepie znajdą Państwo m.in.: 

Dodatki ślubne do geometrycznych zaproszeń

W sklepie ZaprosNaSlub, możecie Państwo zamówić pełną kolekcję geometrycznych zaproszeń ślubnych wraz z pełną gamą ślubnych dodatków. Oferta sklepu składa się na: winietki na stół, zawieszki na alkohol, księgi gości weselnych, podziękowania dla gości, bileciki, iskierki miłości, koperty w wielu kolorach, koszyczek ratunkowy, menu weselne, naklejki na koperty, numery na stół, palny stołów, pudełka na koperty, śpiewniki weselne, podziękowania merci, prośby o błogosławieństwo dla rodziców oraz wiele, wiele więcej.

Dodatkowo, dodatki ślubne do zaproszeń ślubnych geometrycznych różnić się od samych zaproszeń. Możecie Państwo zdecydować się na wybór wśród wielu różnych stylów, między innymi: styl eko, styl boho, styl rustykalny, kwiatowy, botaniczny i wiele, wiele innych.

Zaproszenia ślubne geometryczne z piórkiem ZAP-41-26
Zaproszenia ślubne geometryczne z piórkiem ZAP-41-26

Prosimy o zapoznanie się z produktami poniżej, a jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami przez FB, numer telefonu (szczegóły w stopce strony poniżej) lub po przez formularz z konkretnym pytanie na stronie konkretnego produktu. Możecie Państwo również podzielić się z nami swoimi własnymi pomysłami i inspiracjami znalezionymi w Internecie – chętnie opracujemy coś specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →