Klasyczne zaproszenia ślubne

Klasyczne zaproszenia ślubne to wolny nieskrępowany sztywnymi ramami styl, który można praktycznie łączyć ze wszystkimi stylami zaproszeń ślubnych. Tak naprawdę, definicja ta jest mocno indywidualna, co oznacza, że klasycznym zaproszeniem ślubnym możemy nazwać to zaproszenie, które spełnia nasze oczekiwana w byciu ”klasycznym”. Tak więc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby klasycznym zaproszeniem ślubnym nazwać styl rustykalny zaproszenia, styl boho, styl botaniczny, styl zaproszeń ślubnych z motywem kwiatów, styl jesienny lub każdy inny, jaki tylko będziemy chcieć. Jedynym wyjątkiem od tej reguły wydają się być te style, które swoją kompozycją nawiązują do dynamicznych i nowoczesnych styli, między innymi zaproszenia ślubne geometryczne.

Niemniej, zaproszenia ślubne klasyczne, to przede wszystkim zaproszenia uniwersalne i ponadczasowe, które swoim stylem nie są krzykliwe, a tym samym pasować będą do praktycznie każdego wystroju sali weselnej. Głównym motywem klasycznych zaproszeń ślubnych są oczywiście kompozycje kwiatowe lub pojedyncze akcenty kwiatów. Możemy spotkać zaproszenia ślubne z czerwoną różą, zaproszenia ślubne z kwiatami hortensji lub piwonii, zaproszenia ślubne z gałązkami lawendy, zaproszenia ślubne z czerwonymi kwiatami, zaproszenia ślubne z niebieskimi kwiatami i tak dalej. Możliwości motywów kwiatów jest co niemiara. Jednocześnie, zaproszenia klasyczne to również proste, ponadczasowe motywy prostych figur. Wśród takich zaproszeń możemy wymienić zaproszenia ślubne z sercem z dwóch odcisków palca, zaproszenia ślubne z czerwonym sercem, zaproszenie ślubne z drzewem w odcieniu czerwieni lub zaproszenia ślubne humorystyczne.  Dodatkowo, często zdobione są satynową wstążką lub sznurkiem jutowym. Możliwości jest naprawdę dużo.

Klasyczne zaproszenia ślubne ZaprosNaSlub
Zaproszenia ślubne klasyczne ZaprosNaSlub

Styl klasycznych zaproszeń ślubnych

Jednak to co najważniejsze w klasycznym stylu zaproszeń ślubnych, to minimalizm i uporządkowanie wszystkich elementów, na które się zdecydujemy, w spójną całość – nie znajdziemy tutaj nic, co górowałby nad resztą. Zaproszenia ślubne klasyczne to staranność w doborze najmniejszych detali, aniżeli ekstrawaganckie kształty, tak charakterystyczne dla zaproszeń w stylu geometrycznym. Klasyka, to również, z reguły, brak przepychu.

Klasyczne zaproszenie ślubne to również nawiązanie do tradycji i znanych (stąd też często bezpiecznych) motywów, które sprawdzone przez rynek na pewno przypadną wszystkim do gustu. Klasyka nie wychodzi z mody! Klasyczne zaproszenia ślubne białe i beżowe, zaproszenia perłowe w kolorze srebrnym, czerwone koperty do zaproszeń, czerwone róże na zaproszeniach, zdobne cyrkonie, odcienie szmaragdu czy wysokiej jakości papier z elegancką czcionką. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie Państwo w naszej ofercie sklepu ZaprosNaSlub dla klasycznych zaproszeń ślubnych.

Dodatkowo do każdego zaproszenia ślubnego wykonujemy pełną kolekcję ślubnych dodatków. Wśród nich znajduje się klasyczne winietki na stół weselny, klasyczne zawieszki na alkohol, klasyczne księgi gości weselnych, iskierki miłości, koszyczek ratunkowy, koperty do klasycznych zaproszeń, numery na stół w stylu klasycznym, plan stołów weselnych, klasyczne menu weselne, podziękowania dla gości w stylu klasycznym, prośba o błogosławieństwo dla rodziców czy śpiewniki weselne w stylu klasycznym.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą a w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, przez fb (dane kontaktowe i szczegóły poniżej w stopce strony) lub po przez formularz kontaktowy, który znajduje się w każdym produkcie.

Wykonujemy pełen komplet dodatków do każdego klasycznego zaproszenia ślubnego, nawet jeśli nie ma go obecnie w ofercie.