Zaproszenia ślubne boho

Zaproszenia ślubne boho, to połączenie stylu nowoczesnego, odważnego i często zestawianie ze sobą w sposób chaotyczny, wielu elementów na okładce zaproszenia i w jego wnętrzu. Mimo to, wszystko zebrane razem, stanowi spójną całość, co stanowi główną charakterystykę stylu bohema w ślubnej papeterii. Zaproszenia boho to również wysoka dbałość o najmniejsze szczegóły i detale. I mimo, że takim podejściem charakteryzować można praktycznie każdy styl, to należy pamiętać, że nie jest to dla nich regułą. Z kolei styl boho w zaproszeniach, można rozumieć bezpośrednio jako dbałość o każdy szczegół.

Szczegółowość zaproszeń ślubnych w stylu boho nabiera znaczenia zwłaszcza w kontekście tworzenia motywów kwiatowych, które same w sobie są bogate w wiele najdrobniejszych elementów do ułożenia na kratce. Dodatkowo, kompozycje często zawierać mogą odwołania do stylów rustykalnych lub botanicznych, które również przywołują na myśl chaotyczną lecz pełną życia roślinność. Niemniej, styl boho najczęściej łączy się z letnimi wiankami, kwiatami czerwonych róż, pąkami jasnoróżowych róż, wiankami, polnymi kwiatami lub roślinnością, taką jak liście czy gałązki. I to jest bardzo duży atut stylu boho – możliwość łączenia z wieloma innymi stylami zaproszeń. Klient otrzymuje wiele opcji łączenia ze sobą na jednej kartce wielu stylów, a dodatkowo, zawsze może łączyć je na ślubnych dodatkach.

Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1
Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1

Zaproszenia ślubne boho

Wymienność styli w zaproszeniach boho, to nie tylko dowolność na kartkach. To również dowolność z wyborem dekoracji na sali weselnej, co niejednokrotnie jest bardzo istotne z punktu widzenia ślubnej organizacji. Dzięki temu, nie ma konieczności zastanawiania się, czy winietka będzie pasować do dekoracji na stole lub odwrotnie. Styl boho, mimo odważnego i czasami krzykliwego motywu, jest kompozycją w miarę bezpieczną.

Zaproszenia ślubne boho, to również styl zaproszeń, który nawiązuje, podobnie jak styl rustykalny i botaniczny, do natury i środowiska. Często w stylu bohema możemy spotkać liście, gałęzie czy nawiązanie do kompozycji drewna. A co za tym idzie, to również ciepłe barwy z naciskiem na romantyczny charakter i ciekawe zestawianie kolorów z tłem. Środowisko i natura w stylu boho ma swoje odbicie również w ekologii. Bowiem styl ten łączony jest z zaproszeniami ślubnymi eko. I tak, ekologiczna kartka, koperta lub przewiązane zaproszenie ekologicznym sznurkiem, nikogo nie powinno dziwić. Możliwości jest naprawdę dużo i ogranicza nas jedynie własna własna wyobraźnia.

Dbałość o szczegóły zaproszeniach boho to również przywiązanie do użycia odpowiedniego papieru – i nie chodzi tutaj o papier ekologiczny. Zaproszenia tego stylu najczęściej łączone są z białym papierem o wysokiej gramaturze – im gramatura papieru jest wyższa, tym sztywniejsze staje się zaproszenie ślubne. Kartka nie ugina się kiedy trzyma się ją w ręce ją w ręce.

Zaproszenie ślubne boho
Zaproszenie ślubne boho

Dodatki do zaproszeń w stylu boho

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZaprosNaSlub.  W niej znajdziecie Państwo nie tylko zaproszenia ślubne boho, ale i zaproszenia z wielu innych motywów. Miedzy innymi: zaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

W ofercie zaproszeń ślubnych boho w naszym sklepie znajdą Państwo m.in.: 

Dodatkowo, nasz sklep wykonuje każdy rodzaj dodatków ślubnej papeterii do dowolnego produktu na sklepie – w tym oczywiście do projektów w stylu boho. Również sytuacji, w której dodatek nie znajduje się obecnie w naszej ofercie. Wśród dodatków weselnych w stylu boho, znajdą Państwo winietki na stół, zawieszki na alkohol, księgę gości weselnych, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, bileciki, koperty, koperty z wkładkami w stylu boho, pudełka na koperty, naklejki na koperty, menu weselne, śpiewniki weselne, prośby o błogosławieństwo dla rodziców, plany stołów weselnych w stylu boho, iskierki miłości, ankiety ślubne czy numery na stoły weselne. Te wszystkie dodatki, to części pełnych kolekcji zaproszeń boho.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej). Można również kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu. Możecie Państwo również przesyłać do nas swoje własne projekty znalezione w internecie – chętnie stworzymy projekt specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →