Zaproszenia ślubne dla rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców to wyjątkowy i dobry sposób, aby wręczyć naszym rodzicom specjalne, dedykowane tylko im zaproszenia. Ślub bowiem to jeden z najważniejszych dni nie tylko w naszym życiu, ale i w życiu naszych rodziców. Dla nich, zawarcie związku małżeńskiego przez ich dzieci to moment pełen uniesień, emocji, radości a niekiedy łez. I w ten szczególny dzień, warto jest się troszkę postarać. Przygotować dla nich coś wyjątkowego – a taką rzeczą będą na pewno personalizowane zaproszenia ślubne.

Zaproszenie rodziców na ślub i ich wybór, to ważny moment w ślubnej organizacji, bowiem przyjdzie nam zaprosić najważniejszych gości. W związku z tym, często na tą okazję przygotowywane są specjalne zaproszenia ślubne dla rodziców. Warto zaznaczyć, że te, przeznaczone dla gości weselnych z reguły są inne – najczęściej łączy ich jedynie wybrany wcześniej styl. Nie jest to oczywiście reguła, którą należy przestrzegać, niemniej, wybór innych zaproszeń dla gości, a innych dla mamy i taty, to wybór wielu Młodych Par i nikogo nie dziwi taka decyzja. Jednak odpowiednie zaproszenia dla rodziców, to decyzja trudna. Trzeba pamiętać o ich wyjątkowości oraz o fakcie, że często zostają one w rodzinie jako pamiątka. Tym bardziej, że ich wnętrze jest personalizowane specjalnie dla naszych rodziców. Znajdują się tam dedykacje i personalne zaproszenie na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego. Z tego też powodu, należy wybrać zaproszenia o najwyższym przywiązaniu do jakości i detali.

Prośba o błogosławieństwo dla rodziców

Warto tutaj chwilę zatrzymać się na dedykacji dla rodziców, ponieważ często przybiera ona formę prośby o błogosławieństwo. Podobnie jak wyżej, nie jest to regułą, bowiem wręczanie prośby odbywać może się w przynajmniej kilku momentach. I tak, Para Młoda może zdecydować się na wręczenie zaproszenia ślubnego bez prośby o błogosławieństwo. W takim przypadku prośba, wręczana jest rodzicom w późniejszym czasie (najczęściej w domu Panny Młodej przez ślubem). Z drugiej strony, zaproszenia ślubne mogą być łączone z prośbą i zawierać tekst, w którym Para Młoda, prosić będzie mamę i tatę o Błogosławieństwo na nową drogę życia.

W związku z tym, obojętnie czy mówimy o zaproszeniach dla rodziców, czy o prośbie o błogosławieństwo dla rodziców – końcowy produkt musi być najwyższej jakości pod względem wykonania. Zwłaszcza że osobno obydwa produkty mogę nieco się różnić. Zaproszenia na ślub dla rodziców, to najczęściej tradycyjne kartki, które nie różnią się względem zwykłych zaproszeń w ślubnej papeterii. Co prawda mogą być w rożnych formatach lub otwierać się na wiele sposobów i posiadać wiele dodatków, ale końcowo, wciąż jest to tradycyjne zaproszenie ślubne. Z kolei prośba o błogosławieństwo, może przybierać różną formą.

Drewniana prośba o błogosławieństwo rodziców POB-41-08
Drewniana prośba o błogosławieństwo rodziców POB-41-08

Zaproszenia ślubne dla rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców, jak wyżej zostało to przedstawione z reguły są inne niż dla gości. Jednak ich inność, to nie zawsze różny styl, a raczej ich zawartość i szczegóły. A w związku z tym, zaproszenia dla rodziców, a zaproszenia dla gości, to kartki w zbliżonym lub w tym samym motywie. Jest to zabieg często wybierany przez Pary Młode, które swój wybór motywu motywują, wcześniej wybranym głównym stylem wesela i dekoracji na sali weselnej. Warto też pamiętać, że zaproszenia dla naszych rodziców mogą mieć charakter intymny. Można poszukać elementów motywów, które odpowiadają charakterowi mamie lub tacie. Można odwołać się także do ważnych dla nich momentów w życiu. I również tym samym kierować się w doborze tekstów do wnętrz zaproszeń. Mogą być one pełne wspomnień i historii danej rodziny. Wybór zależny jest wyłącznie od nas samych i nie powinniśmy ograniczać się wyłącznie do standardowych układów i tekstów. Tak naprawdę im bardziej podejdziemy do tematu personalnie, tym większą sprawimy przyjemność naszym rodzicom.

Jednak, jeśli zdecydujemy się na podstawowe style, to przyjdzie wybierać nam spośród naprawdę dużego wyboru. Jednocześnie, nie jesteśmy skrępowani żadnym motywem. Możemy wybierać taki , jaki sami chcemy – nie patrząc na motyw dla gości.

Zaproszenia ślubne dla rodziców ZAP-41-08 ZaprosNaSlub
Zaproszenia ślubne dla rodziców ZAP-41-08 ZaprosNaSlub

Zaletą zaproszeń dla rodziców jest ich różnorodność i uniwersalność. Jednocześnie, śmiało można zestawiać ze sobą wiele różnych stylów i elementów. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby połączyć styl geometryczny z ekologicznym lub aby styl boho, wykończony był elementami rustykalnymi lub botanicznymi. Dodatkowo, zaproszenia dla rodziców mogą być wzbogacone o wiele dodatków, których użycie jest zupełnie dowolne. Ślubna kartka może posiadać wstążkę, naklejane serduszko lub kalkę (zwłaszcza użycie kalki powoduje, że zaproszenie ślubne nabiera niezwykłej świeżości i klasy). Tutaj, podobnie jak przy wyborze głównego motywu, jesteśmy zdani na naszą własną wyobraźnię lub na pomoc specjalistów.

Cechą charakterystyczną dla zaproszeń dla rodziców jest dbałość o szczegóły. Możemy być pewni, że otrzymany produkt spełni nasze wszelkie oczekiwania. I właśnie te cechy najbardziej cenią sobie klienci. Bowiem zaproszenia dla rodziców są zaproszeniami eleganckimi, minimalistycznymi, pełnymi wysublimowanego stylu i smaku.

Prośba o błogosławieństwo dla rodziców na ślub w drewnianym pudełeczku z geometrycznym sercem i białym piórkiem,. Niebieskie kwiaty chabry. POB-41-22
Prośba o błogosławieństwo dla rodziców na ślub w drewnianym pudełeczku z geometrycznym sercem i białym piórkiem,. Niebieskie kwiaty chabry. POB-41-22

Dodatki do zaproszeń

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu ZaprosNaSlub.  W niej znajdziecie Państwo zaproszenia ślubne dla rodziców, jak i prośby o błogosławieństwo. Wśród zaproszeń, sklep oferuje miedzy innymi: zaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

Prośby o błogosławieństwo dla rodziców znajdują się tutaj: TUTAJ.

Przykładowe produkty z oferty sklepu: 

Zaproszenia ślubne dla rodziców ZAP-114 ZaprosNaSlub
Zaproszenia ślubne dla rodziców ZAP-114 ZaprosNaSlub

Sklep ZaprosNaSlub wykonuje każdy rodzaj dodatków do zaproszeń do dowolnego produktu na sklepie. Dotoczy, to również sytuacji, w której dodatek nie znajduje się obecnie w naszej ofercie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej). Można również kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu.

Zachęcamy Państwa również do przesyłania do nas swoich własnych projektów znalezione w internecie – chętnie stworzymy projekt specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →