Zaproszenia ślubne rustykalne

Zaproszenia ślubne rustykalne, to swobodne i eleganckie nawiązanie do motywów natury i klimatu wiejskiego. To również postawienie na ciepły wystrój, pełen naturalnych kolorów i wypełnienie przestrzeni elementami natury. Elementami, takimi jak drewno, polne kwiaty, liście czy gałęzie.  I nie inaczej jest ze stylem rustykalnym. Bowiem ślubną papeterię z tym motywem charakteryzują dodatki, które swoją inspirację czerpią prosto z natury i wsi. W ten sposób przenosimy, przynajmniej część tego klimatu na papier.

Rustykalne zaproszenia ślubne, to przewaga kolorów zielonych, które najczęściej kontrastują z białym tłem. Z kolei wypełnieniem przestrzeni stają się drobne elementy gałązek lub liści, które w stylu rustykalnym, najczęściej pojawiają się na zaproszeniach ślubnych. W związku z tym, można wybierać pomiędzy bardzo szeroką ofertą zdobników, co niewątpliwie jest wielką zaletą przy wyborze wzoru zaproszenia. Jednak zaproszenia ślubne rustykalne, to przede wszystkim zieleń. I obojętnie czy mamy do czynienia z gałązkami, liśćmi czy nawiązaniem do stylu botanicznego – rustykalne zaproszenia ślubne, to natura w jej naturalnych barwach.

Rustykalne zaproszenia ślubne z kalką i zielonymi liśćmi na papierze eko ZAP-138-1
Rustykalne zaproszenia ślubne z kalką i zielonymi liśćmi na papierze eko ZAP-138-1

Inspiracja naturą

Zaproszenia ślubne rustykalne, to nie tylko okładka, ale i często naturalnie wyglądające dodatki do zaproszeń ślubnych. Przede wszystkim, w stylu rustykalnym, dodawane są jutowe sznurki. Idealnie one pasują nie tylko do omawianego stylu, ale i również do zaproszeń ślubnych eko. Są one również nawiązaniem do natury i środowiska. Z kolei wnętrza rustykalnych zaproszeń, to najczęściej elegancki układ liści lub gałęzi. Pełnią one najczęściej rolę jedynie akcentów do treści, niemniej, to ich obecność często jest najbardziej zauważalna.

Dzięki wysokiemu kontrastowi pomiędzy liśćmi i jasnym tłem, rustykalne zaproszenia ślubne, często zdobione są geometrycznymi liniami lub elementami doklejanych papierów. Mają zwracać uwagę i stanowić elegancki dodatek (np. doklejany złoty dodatek z efektem lustra). Dokładane są również przywieszki w kształcie koła z inicjałami. Dzięki takiemu zabiegowi, udaje się połączyć naturalność stylu rustykalnego z szykiem a niekiedy z krzykliwym akcentem tak, że wszystko współgra ze sobą, a treść zaproszenia nie ginie.

Zaproszenia ślubne z delikatnymi kwiatami i srebrnym rombem ZAP-129
Zaproszenia ślubne z delikatnymi kwiatami i srebrnym rombem ZAP-129

Zaproszenia ślubne rustykalne z dodatkami

Rustykalne zaproszenia ślubne, to niemalże dowolna możliwość łączenia ze sobą przeróżnych styli oraz wizji. Minimalizm, które oferuje styl rustykalny sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą wiele motywów, które na pierwszy rzut oka nie będą ze sobą pasować. Dodatkowo, dodatki do zaproszeń również tworzone są w stylu rustykalnym np. wkładki do kopert, winietki lub zawieszki. Jednocześnie, najczęstszym wyborem papieru zaproszeń jest papier eko, który idealnie pasuje do naturalnego klimatu omawianego stylu.

W ofercie rustykalnych zaproszeń ślubnych w naszym sklepie znajdą Państwo m.in.: 

Zaproszenie ślubne, winietki, zawieszki paproć ZAP-136
Zaproszenie ślubne, winietki, zawieszki paproć ZAP-136

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu ZaprosNaSlub, które w swojej ofercie posiada, m.in.: rustykalne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

Dodatkowo, wykonujemy każdy rodzaj dodatków ślubnej papeterii do dowolnego produktu na sklepie – w tym oczywiście do projektów rustykalnych. Dotyczy to również sytuacji, w której dodatek nie znajduje się obecnie w naszej ofercie. Wśród dodatków weselnych w rustykalnym stylu, znajdą Państwo winietki rustykalne na stół, zawieszki rustykalne na alkohol, rustykalna księga gości weselnych, rustykalne podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, bileciki, rustykalne koperty, koperty z wkładkami w stylu rustykalnym, rustykalne pudełka na koperty, naklejki na koperty, rustykalne menu weselne, śpiewniki rustykalne weselne, rustykalne prośby o błogosławieństwo dla rodziców, plany stołów weselnych w stylu rustykalnym  czy rustykalne numery na stoły weselne. Te wszystkie dodatki, to części pełnym kolekcji zaproszeń rustykalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej). Można również kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu. Możecie Państwo również przesyłać do nas swoje własne projekty znalezione w internecie – chętnie stworzymy projekt specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →