Zaproszenia ślubne z kalką

Zaproszenia ślubne z kalką, to jedne z najpopularniejszych zaproszeń ślubnych w bieżącym roku. I nie ma w tym nic dziwnego. Ponieważ kolekcje ślubnych kartek z takim dodatkiem są na runku świeżym powiewem stylu i nadają unikatowy klimat i charakter każdemu zaproszeniu. Dodatkowo, wykorzystanie kalki powoduje, że można łączyć ją z niemalże każdym dostępnym motywem i stylem. I właśnie ta cecha spowodowała, taką popularność wśród klientów ślubnej papeterii.

Zaproszenia ślubne z kalką, to stosunkowo nowy styl w ślubnej papeterii, w którym wykorzystywana jest kalka na zaproszeniu jako okładka. Tak jak ma to miejsce w przypadku obwoluty dla książki. Oczywiście, jest to jedynie jeden z przykładów wykorzystania kalki, jednak ten, jest najczęściej spotykanym na rynku.

Innym wykorzystaniem kalek, oprócz klasycznych okładek, są przede wszystkim koperty z kalkami, opaski z kalki na zaproszenia, specjalna owijka z kalki na zaproszenia ślubne lub wkładka z kalki. Jednak wbrew pozorom, przeźroczysta kartka nie służy tylko i wyłącznie jako element ozdobny. Kalka w zaproszeniach ślubnych, to również uzupełnienie tekstu i jego akcentowanie (zdjęcie poniżej ZAP-138-2).

Jednak najczęściej kalka na zaproszeniach ślubnych zawierać będzie głównie motywy kwiatowe i ozdobne dla wybranego stylu zaproszenia ślubnego. I tak, zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką, zawierać będzie liście lub roślinność. Z kolei styl boho, charakteryzować będzie się kwiatami róż lub piwonii z wieloma szczegółami.

Kalkę na zaproszeniach można traktować jak klasyczną okładkę lecz o charakterze przeźroczystości.

Zaproszenia na ślub z kalką i kwiatami ZAP-138-2
Zaproszenia na ślub z kalką i kwiatami ZAP-138-2

Zaproszenia ślubne z kalką

Ogromną zaletą stosowania kalki w zaproszeniach ślubnych jest jej uniwersalność i praktycznie dowolne możliwości łączenia z nią wielu stylów i motywów. Śmiało można zdecydować się na styl rustykalny, styl ekologiczny, na geometryczne zaproszenia ślubne czy styl jesienny – kalka pasować będzie praktycznie zawsze. Jednocześnie, dodanie kalki do stylów już zapomnianych, które nie wytrzymały próby czasu, spowoduje, że zaproszenie nabierze witalności i niezwykłej świeżości.

Inną cechą jest dbałość o szczegóły. Faktura kalki powoduje, że widoczna staje się treść i zawartość zaproszenia. Co skłania projektantów do takiego zestawienia elementów i treści, aby wszystko idealnie współgrało ze sobą po złożeniu. Wyjątkiem są tutaj zaproszenia ślubne z treścią na kalce – w takich przypadkach, drugą kartką jest z reguły tło, bowiem treść znajduje się na wierzchu – na kalce.

I właśnie te cechy najbardziej cenią sobie klienci. Bowiem zaproszenia z kalką, są zaproszeniami eleganckimi, minimalistycznymi, pełnymi wysublimowanego stylu i smaku.

Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1
Zaproszenia ślubne ekologiczne z kalką i listkami ZAP-138-1

Dodatki do zaproszeń z kalką

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZaprosNaSlub.  W niej znajdziecie Państwo nie tylko zaproszenia ślubne z kalką, ale i również inne style. Miedzy innymi: zaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

W ofercie zaproszeń ślubnych z kalką w naszym sklepie znajdą Państwo m.in.: 

Zaproszenia na slub na kalce, kwiatowe, dzwonki niebieskie, granatowa wstążka, wkładka rsvp, eleganckie ZAP-124-min
Eleganckie zaproszenia na ślub na kalce, kwiatowe z niebieskimi dzwonkami, granatową wstążka i wkładką RSVP, ZAP-124

Sklep ZaprosNaSlub wykonuje każdy rodzaj dodatków do zaproszeń do dowolnego produktu na sklepie – w tym oczywiście do projektów zawierających kalkę. Dotoczy, to również sytuacji, w której dodatek nie znajduje się obecnie w naszej ofercie. Wśród dodatków weselnych do zaproszeń ślubnych z kalką, znajdą Państwo winietki na stół, zawieszki na alkohol, księgę gości weselnych, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, bileciki, koperty, koperty z wkładkami, pudełka na koperty, naklejki na koperty, menu weselne, śpiewniki weselne, prośby o błogosławieństwo dla rodziców, plany stołów weselnych, iskierki miłości, ankiety ślubne czy numery na stoły weselne. Te wszystkie dodatki, to części pełnych kolekcji zaproszeń z kalką.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez fb lub telefonicznie (szczegóły i dane kontaktowe w stopce strony poniżej). Można również kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie każdego produktu w ofercie sklepu.

Zachęcamy Państwa również do przesyłania do nas swoich własnych projektów znalezione w internecie – chętnie stworzymy projekt specjalnie dla Was.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →