Zielone zaproszenia ślubne

Zielone zaproszenia ślubne, to nawiązanie do elegancji i klasycznego, pełnego rustykalnego i botanicznego stylu zaproszeń ślubnych. Zaproszenia w kolorze zieleni charakteryzują się przede wszystkim nawiązaniem do natury i ekologii, która wybierana jest coraz częściej, jako motyw przewodni ceremonii ślubnej i dekoracji weselnej. Zielone zaproszenia, to również analogia do kolorów kojarzonych ze spokojem, optymizmem i ciepłem.

Zaproszenia ślubne z dominującym kolorem zielonym, to odniesienie do natury, ale odniesienie, przez konkretne style. A tymi stylami są przede wszystkim rustykalne zaproszenia ślubne, botaniczne zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia ślubne z przeróżnymi liśćmi lub zaproszenia ślubne eko. I zwłaszcza te ostatnie, wydaje się, że najbliżej są przywiązania do wartości ekologii, którą ewentualnie chcielibyśmy pokazać. Takie zaproszenia, wraz z dodatkami idealnie pasować będą do naturalnego wystroju sali weselnej lub do wystroju o charakterze wiejskim. Dodatkową cechą, to przywołanie kolorów ciepłych, stworzenie atmosfery miłej i nostalgicznej, która idealnie wypełni salę.

Zielone zaproszenia ślubne

Zielone zaproszenia ślubne należą do jednych z najczęściej wybieranych przez Pary Młode zaproszeń ślubnych, zaraz obok stylu geometrycznego. A to wszystko dzięki uniwersalności tego koloru. Bowiem może on być reprezentowany przez pojedyncze liście, pełen bukiet kwiatów lub ściśle powiązanych ze sobą gałązek. Do zielonych zaproszeń ślubnych idealnie pasuje białe tło kartki, które powoduje, że zaproszenia wydaje się ostre w wysokim kontraście – jednak nie umniejsza to elegancji, klasy i minimalizmowi. Dodatkowo, zaproszenia ślubne eko, to przede wszystkim odpowiedni papier, który tworzy unikatową kolekcję.

Klienci bardzo mocno cenią sobie możliwości, które daje ten kolor, a zwłaszcza możliwość doboru dowolnego stylu zaproszenia, pod własne preferencje. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby zdecydować o połączeniu ze sobą, np. stylu rustykalnego i geometrycznego, co najlepiej ilustruje poniższe zdjęcie. Zielone zaproszenia ślubne są zawsze w modzie.

Zaproszenia ślubne zielone boho rustykalne ZAP-41-26
Zaproszenia ślubne zielone boho rustykalne ZAP-41-26

Zielone zaproszenia ślubne z personalizacją

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwu zaproszenia ślubne w kolorze zielonym, które znajdują się w szerokiej ofercie naszego sklepu. Każde zaproszenie, jak i produkt jest w pełni personalizowane pod wymagania klienta. To Państwo mogą zdecydować o jego formie, tekstach, rebusach ślubnych czy wierszykach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zaproszenia ślubne mogą występować w różnych formatach, więc oferta sklepu ZaprosNaSlub obejmuje zaproszenia ślubne w praktycznie każdym dostępnym stylu na rynku papeterii ślubnej. Wśród nich mamy: rustykalne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

Rustykalne zaproszenia ślubne na ślub z motywem zieloych liści, botaniczne, złoty papier ZAP-123
Rustykalne zaproszenia ślubne na ślub z motywem zieloych liści, botaniczne, złoty papier ZAP-123

Dodatki do zielonych zaproszeń ślubnych

Jednocześnie, każde zaproszenia ślubne, obojętnie w jakim stylu, jest dostępne wraz z pełną kolekcją dodatków do niego. Oznacza, to że do każdego zaproszenia, wykonywany jest pełen pakiet ślubnych dodatków pod dany styl (styl zaproszenia ślubnego i jego kolor). Wśród dodatków w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: winietki na stół, zawieszki na alkohol, plan stołów, śpiewniki weselne, koperty, wkładki do kopert, naklejki na koperty, numery stołów, księgi gości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla gości (w tym, buteleczki na nalewkę, pudełeczka na cukierki, słoiczki na miód, słoiczki na słodycze, pudełka na ciasto oraz podkładki pod Merci), prośba o błogosławieństwo dla rodziców, menu weselne, pudełka na ciasto, pudełka na koperty, bileciki, koszyczek ratunkowy, iskierki miłości wraz z instrukcją oraz inne.

Wśród zielonych zaproszeń ślubnych w naszym sklepie znajdą Państwo, m.in.:

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami, którzy z najwyższą przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiednich zaproszeń ślubnych. Jednocześnie, istnieje możliwość wysłania własnych inspiracji znalezionych w Internecie. Jesteśmy gotowi na Państwa propozycje.

 

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →