Niebieskie zaproszenia ślubne

Niebieskie zaproszenia ślubne należą do jednych z najczęściej wybieranych zaproszeń ślubnych na wesele. Przede wszystkim z uwagi na uniwersalność użytych kolorów oraz możliwości niemalże dowolnego łączenia stylów i ślubnych dodatków. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy przyjemność zaprezentowania Państwu dostępnych kolekcji zaproszeń ślubnych w kolorze niebieskim i jemu pochodnych.

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych, to jedna z pierwszych, a zarazem ważnych decyzji, którą przyjdzie nam podjąć w drodze do tego wymarzonego dnia, kiedy powiemy sobie sakramentalne tak. Wybór ten często podyktowany jest z góry wybranym stylem lub, co istotne, kolorem ślubnej papeterii. I tak, możemy wybierać pomiędzy bardzo rozległymi ofertami i niemalże dowolnie decydować o najmniejszych detalach. Jedni wybiorą czerwone zaproszenia ślubne, a inni będą zastanawiać się nad wyborem niebieskich zaproszeń ślubnych lub akcentem zieleni. I chodź na pierwszy rzut oka, kolor niebieski zaproszenia ślubnego wydaje się być kolorem chłodnym, to nic bardziej mylnego, bowiem niebieski, to kolor kojarzący się ze spokojem i zaufaniem.

Niebieskie zaproszenia ślubne

Niebieskie zaproszenia ślubne należą do jednych z najciekawszych kolorów na które możemy się zdecydować. Niebieski kolor na zaproszeniach ślubnych to przede wszystkim połączenie zbilansowanej bieli i najróżniejszych odcieni błękitu, co nadaje zaproszeniu delikatności i świeżości. Takie połączenie, to również połączenie czytelności i wysokiego kontrastu.

Wybór koloru niebieskiego na zaproszeniu ślubnym, to również możliwość dowolnego wyboru jego stylu. Można śmiało decydować się na rustykalne zaproszenia ślubne, eleganckie zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne boho lub geometryczne zaproszenia ślubne (zdjęcie poniżej). Każdy ze styli i motywów będzie pasować i będzie wyglądać elegancko.

Geometryczne zaproszenie ślubne z motywem serca, białe piórko, kwiaty niebieskie ZAP-41-22
Geometryczne zaproszenie ślubne z motywem serca, białe piórko, kwiaty niebieskie ZAP-41-22

Niebieskie zaproszenia ślubne z dodatkami

Sklep ZaprosNaSlub ma przyjemność zaprezentować Państwu zaproszenia ślubne w kolorze niebieskim, które między innymi znajdą Państwo w naszej ofercie sklepu. Każde zaproszenie jest w pełni personalizowane pod wymagania klienta.

Zaproszenia ślubne mogą występować pod różnymi postaciami i w różnej formie. Oferta sklepu obejmuje zaproszenia ślubne w praktycznie każdej formie i w każdym dostępnym stylu na rynku papeterii ślubnej. Wśród nich mamy: rustykalne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne geometrycznezaproszenia ślubne kwiatoweklasyczne zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne ekoeleganckie zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne bohozaproszenia ślubne z wiankamizaproszenia ślubne wiosenne i letniezaproszenia ślubne ze zdjęciem (fotozaproszenia ze zdjęciem)zaproszenia ślubne jesienneprestiżowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z sercemzaproszenia ślubne z Parą Młodychśmieszne zaproszenia ślubnezaroszenia ślubne ze wstążkązaproszenia ślubne bez wstążkizimowe zaproszenia ślubnezaproszenia ślubne z ornamentem oraz zaproszenia ślubne z cyrkoniami.

Winietka na stół z motywem kwiatów hortensji WIN-41-11-min
Winietka na stół z motywem kwiatów hortensji WIN-41-11-min

Dodatki do zaproszeń ślubnych

Dodatkowo, każde zaproszenia ślubne, obojętnie w jakim stylu, jest równocześnie częścią pełnej kolekcji, co oznacza, że do każdego zaproszenia, wykonywany jest pełen pakiet ślubnych dodatków pod dany styl (styl zaproszenia ślubnego i jego kolor ). Wśród dodatków w naszej ofercie znajdą Państwo: winietki na stół, zawieszki na alkohol, plan stołów, śpiewniki weselne, koperty, wkładki do kopert, naklejki na koperty, numery stołów, księgi gości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla gości (w tym, buteleczki na nalewkę, pudełeczka na cukierki, słoiczki na miód, słoiczki na słodycze, pudełka na ciasto oraz podkładki pod Merci), prośba o błogosławieństwo dla rodziców, menu weselne, pudełka na ciasto, pudełka na koperty, bileciki, koszyczek ratunkowy, iskierki miłości wraz z instrukcją oraz inne.

Wśród niebieskich zaproszeń ślubnych w naszym sklepie znajdą Państwo, m.in.:

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiednich zaproszeń ślubnych. Jednocześnie, istnieje możliwość wysłania własnych inspiracji znalezionych w Internecie.

 

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →