Czerwone zaproszenia ślubne

Czerwone zaproszenia ślubne

Część osób poszukuje zaproszeń z uwzględnieniem dominującej kolorystyki na ślubie i weselu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadziliśmy do oferty czerwone zaproszenia ślubne. Znajdziecie je w kilku kategoriach.

 

bardzo eleganckie czerwone zaproszenia ślubne na ślub
ZAP-25-11 Bardzo eleganckie zaproszenia z czerwono-białym ozdobnym ornamentem, perłowym papierem, wklejanym wnętrzem, satynową wstążką oraz cyrkonią zaprosnaslub.pl

Eleganckie czerwone zaproszenia ślubne

Jeśli interesują Was eleganckie czerwone zaproszenia ślubne, mamy do zaoferowania kilka opcji:

Czerwone zaproszenia ślubne z kolekcji Eliz. Zostały one wykonane na czerwonym papierze perłowym, z ciemnoczerwoną wstążką, cyrkonią i wklejanym wnętrzem. Dodatkowo na froncie dołożono duży motyw tekstowy naklejony na wstążkę.

Czerwone zaproszenia ślubne z kolekcji Excelen. Bardzo eleganckie, z dominującym ozdobnym ornamentem w kolorze czerwono-białym. Motyw ten naklejono na czerwony papier perłowy, a całość zwieńczono wstążką ułożoną w ciekawy sposób. Na środku naklejono cyrkonię. Wnętrze zaproszenia wykonane z kredowego papieru jest wklejane.

Czerwone zaproszenia ślubne z kolekcji Buene. Stylowe, eleganckie zaproszenia ślubne w kolorze czerwonym posiadają wklejane wnętrze i przyklejany motyw tekstowy. Rozkładanie na trzy części, od środka na boki, sprawia, że całość wygląda bardzo gustownie.

Czerwone zaproszenia ślubne z kolekcji Sencill. Charakterysują się one interesującą formą. Prostokątna półotwarta „koperta” w kolorze perłowym czerwonym, w którą włożono zgięte na trzy części zaproszenie, jest ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie oryginalność. Dodatkowa ciemnoczerwona wstążka zakończona kokardką nadaje całości piękna i blasku.

Klasyczne czerwone zaproszenia ślubne z sercem

Czerwone zaproszenia ślubne z kolekcji Malenta oraz drugie z tej samej kolekcji (tutaj). Główny motyw serca jest ciekawym rozwiązaniem, a czerwona wstążka sprawia, że całość prezentuje się wyśmienicie.

Kwiatowe czerwone zaproszenia ślubne z wiankami

– Mamy dla Was dwie propozcje dla czerwonych kwiatowych zaproszeń ślubnych z wiankami. Obie znajdziecie w kolekcji Bonito. Pierwsza propozycja to piękne letnie zaproszenia ślubne z wiankiem kwiatów róż, zielonymi liśćmi oraz jagódkami. Kokardka oraz wstążka (czerwone), na którą naklejony jest okrągły motyw tekstowy nadają wyrazu całemu zaproszeniu. Druga propozycja posiada wstążkę w tym samym kolorze. Różnicą jest wzór kwiatowy. Są to jesienne zaproszenia ślubne z wiankiem kwiatów, liśćmi dębu oraz jarzębiną.

Czerwone kwiatowe zaproszenia ślubne z różami

Przygotowaliśmy dla Was kilka opcji bardzo oryginalnych zaproszeń z różami. Prawdopodobnie nie znajdziecie nigdzie czegoś takiego!

– Najczęściej kupowaną wersją jest ta z kolekcji Flora. Są to zachwycające czerwone kwiatowe zaproszenia ślubne, które uczynią wręczanie ich jeszcze przyjemniejszym zajęciem. Kwiaty – czerwone róże w połączeniu z bordową wstążką prezentują się wyjątkowo dobrze i są dobrym rozwiązaniem dla każdej pary.

– Inną, ale równie ładną propozycją są czerwone kwiatowe zaproszenia ślubne z kolekcji Unicato. Są to ujmujące zaproszenia ślubne z kwiatami czerwonych róż. Zaciekawią niejedną zapraszaną osobę. Wstążka w kolorze bordowym w połączeniu z kwiatami i motywem tekstowym tworzą spójne i przyciągające wzrok zaproszenie.

– Polecamy także kolekcję Ines. Kwiaty – czerwone róże, bordowa kokardka i interesujący motyw ozdobny tych zaproszeń ślubnych powinien się spodobać nie tylko osobom lubiącym kwiaty. Składanie na trzy części do formatu DL sprawia, że zaproszenie wygląda elegancko.

– Ostatnią w tym wpisie, ale nie ostatnią w ogóle, propozycją są zaproszenia z serii Rose. Te niewielkie zaproszenia ślubne z czerwonymi różami wyglądają cudownie. Wstążka (w kolorze bordowym) przewiązana wokół zaproszenia i zwieńczona kokardką sprawi, że zaproszenie będzie przyciągać wzrok.

 

W tym wpisie wymieniliśmy tylko część zaproszeń z czerwonym motywem przewodnim. Posiadamy także inne w zbliżonej kolorystyce. Zapraszamy do naszego Sklepu w celu zapoznania się z całą ofertą.

Polub Nas na FB

Zapraszamy do
Naszego sklepu

Sprawdź Ofertę →